Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy lehet félni a pókoktól?

Hogy lehet félni a pókoktól?

Figyelt kérdés
Mi játszódik le bennetek, ha pókot láttok és beparáztok?
2011. szept. 9. 22:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Gondolj valami olyanra amitől te félsz. Nem feltétlen állat. Lehet bármi. Na pont az.
2011. szept. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Én konkrétan k.rvára kib@szottul rühellem a pókokat.

Ha meglátom akkor még nagyon nincs gond... elkerülöm.

De ha pl. rám esik, vagy éppen "beleszaladok"... na akkor azért vannak gondok.

Leginkább kiráz a hideg... de úgy korrektül. :)

És utána k.rvaanyázok és próbálom lesöpörni magamról.

Mindeközben az összes rajtam lévő szőr az égnek mered. :)

2011. szept. 9. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Elsőnél a pont.
2011. szept. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

ha képen látom, már akkor ráz a hideg, és felhúzom a lábaim, mert olyan érzésem van, hogy bármelyik pillanatban rám mászhat egy...

Amikor meg egyszer úgy keltem fel, hogy az arcomtól kb 5 cm-re volt egy kaszás pók, akkor konkrétan majdnem meghaltam...szörnyű volt

2011. szept. 9. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Én a fogorvonál parázok.
2011. szept. 9. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Bennem az játszódik le, hogy félek, hogy belemászik a ruhámba vagy a hajamba, vagy egyszerűen csak hozzám ér... Mondjuk én ezt undornak hívom, nem félelemnek.
2011. szept. 9. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Elsőnél a pont...

Én például elvagyok velük amíg ott csücsülnek a sarokban, csak ha elkezd mászni egyszer félek hogy hozzám ér/rámmászik.

De ez is olyan kérdés, hogy ennyi erővel:

Hogy lehet félni a kígyóktól?

Hogy lehet félni a patkányoktól?

Hogy lehet félni a madaraktól?

Hogy lehet félni a bohócoktól?

stb.

2011. szept. 9. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a pókokkal semmi bajom. Ha látom kézzel eltolom, a hálót meg egy bottal v seprűvel elintézem.

A hangyáktól viszont igen bekattanok. Hú, azok rohadtak, már parázok is! Főleg ha nem veszem észre és több is rám mászik, olyankor még be is szoktam görcsölni.

2011. szept. 9. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Én nem félek a pókoktól, legalábbis a kicsiktől, a nagyokat meg lecsapom. De azért nem élvezném,ha rajtam mászkálna egy...

A lepkéktől viszont sikítófrászt kapok! nem akarok hozzáérni valamihez, ami valaha hernyó volt, amíg nem tudtam miből lesz, addig nem zavartak, sőt tetszettek.

Amit sokan nem értenek, hogy a csigáktól undorodom, de nagyon, soha nem tudtak rávenni, hogy megfogjam a házát vagy ilyesmi. Brr kiráz a hideg menekülök előle :D :D

2011. szept. 10. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Csak azért kérdeztem mert volt olyan, hogy barátom, vagy bratyóm helyett én vittem ki a keresztespókot a szobából. És most semmi nem jut eszembe amitől félek.. A kígyóktól való parát meg pl megértem egy ausztrolidnál, de hogy egy vízísikló félelmet okozzon...
2011. szept. 10. 12:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!