Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért rettegek ennyire a...

Miért rettegek ennyire a játékbabáktól?

Figyelt kérdés
Üdv. Nos, kezdetben csak a hasbeszélő babáktól féltem, aztán meg a régi porcelánoktól, ma már akármilyen baba láttára elkap a rettegés. Ez elég zavaró. Ma például a húgom reggel is fürdött, és a babát amivel játszott a fürdőben hagyta. Délután még bementem a wc-re és akkor észrevettem. Kicsit tartottam tőle, de nem foglalkoztam vele, mert nem láttam a szemeit. De mikor most este bementem(mikor szintén fürödtek a húgaim), a baba a wc felé volt fordítva, és az egyik keze felfelé állt. És én fogtam és kirohantam. Fel kellett keltenem a húgomat, hogy vigye ki a babát. Miért félek ennyire tőlük? Mit tehetnék, hogy ez elmúljon? Pszichológus?
2011. szept. 10. 22:50
1 2
 1/16 greeen ***** válasza:
100%
húha van baj de nem kicsi...de először a korodat közöld
2011. szept. 10. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
16/l
2011. szept. 10. 22:54
 3/16 greeen ***** válasza:
100%
nem láttál hasonló horrorfilmeket amikben ezek keltek életre és okozhatott egy fóbiát irántuk?
2011. szept. 10. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
egyszer, mikor kisebb voltam, láttam valami hasonló filmet, de abban kifejezetten hasbeszélő babák voltak, és akkor még nem féltem tőlük...
2011. szept. 10. 22:56
 5/16 greeen ***** válasza:
100%

most gyorsan utánnanéztem a neten a pronlémádnak (én írtam eddig is) ez egy létező betegség a neve


Pediophobia- Félelem a játékbabáktól.

2011. szept. 10. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 greeen ***** válasza:
100%
szóval a lényeg hogy ha ennyire erős a félelmed akkor orvoshoz kell vele menni mert nagyon jó terápiák vannak erre és szükséges is!!!
2011. szept. 10. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
87%
Hát a Chuky-s filmet ne nézd meg...
2011. szept. 10. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

de mit tudok ez ellen tenni? menjek orvoshoz? esetleg nincs valami olyan oldal ahol olvashatnék erről?(én nem találtam)

egyszerűen annyira ciki, még anyuéknak is elmondani ezt...

2011. szept. 10. 23:02
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

én is félek tőlük:/

Álmomban meg is akart ölnixD

14/L

2011. szept. 10. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Egyébként köszönöm az eddigi válaszokat.

Chuckyról hallottam. Egy barátom kezdett mesélni róla, csak eltereltem a témát.

2011. szept. 10. 23:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!