Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hivatalos formátum-e az, ha...

Hivatalos formátum-e az, ha pszichoterepeutám, emailben küldi a következö idöpontomat?

Figyelt kérdés
Én csoportos foglalkozáson veszek részt , de a következöre nem tudok elmenni , de ö szerinte akkor is kell fizetni , ha nem megyek el !!! Szerintetek jogos , ha a semmiért fizetek ??? Nem kötelezö interneteznem ???
2009. ápr. 22. 18:44
 1/7 A kérdező kommentje:
Miért nem válaszoltok?????
2009. ápr. 23. 22:41
 2/7 anonim ***** válasza:
igen nekem is igy szokta de nem értem miert kerdezed??ugy erzed akar tőled valamit? vagy te is belezugtál? mert én belezugtam az enyémbe
2009. ápr. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Valószínűleg úgy érti, hogy ha például egy fizetős tanfolyamra beiratkozol, akkor is ki kell fizetned a teljes árat, ha közben hiányoztál.
2009. ápr. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mikor elkezdted a terápiát, akkor nem tisztáztátok a feltételeket? Szerintem alapvető, hogy ezek legyenek leírva, sőt általad szerződésként alá is írva. Igényelheti ő, hogy fizesd ki azt az alkalmat is, amikor nem vagy ott, mint egy csoportos nyelvtanfolyamnál, de akkor ezt előre közölje és te eldöntöd, hogy ilyen feltételek mellett belemész-e a terápiába vagy nem. Mindenesetre mondd meg neki, hogy neked nem felel meg, ha e-mailben jelzi a következő időpontot. Az időpontok miért nem fixek?
2009. ápr. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ö mondot valami olyasmit hogy fizetni kell , nem tartom jogszerünek !! A semmiért nem szeretek fizetni!! Ö akkor miért nem add számlát ?? Mert tuti neki kéne adni !!! Jelentsem fel ???
2009. ápr. 28. 20:23
 6/7 A kérdező kommentje:
kérek mindenkit hogy válaszoljon az utolsó kérdésemre !!! Kösszi
2009. máj. 3. 22:05
 7/7 anonim ***** válasza:
A 28-a 20.19-es vagyok. Hamár a véleményemet kérded, természetesen fel lehet valakit jelenteni azért, mert nem fizet adót, és valahol ez nem lenne más, mint egy erkölcstelen viselkedés megbűntetése, ugyanakkor az egész társadalmunkban olyan rossz az adómorál (és ezt szerintem az embertelenül magas adók okozzák), hogy ez szinte már bocsánatos bűn, vagy legalábbis nagyon általános. Bosszúból feljelenteni - habár mi másból jelentik fel egymást az emberek - nem tartom helyénvalónak, mert ahogy a rákérdezésemre válaszoltál, a pasas a feltételeket, tehát hogy minden órát ki kell fizetni, előre közölte, és te ennek ismeretében kötöttél vele megállapodást. Dönthettél volna úgy is, hogy ilyen feltételekkel nem vállalod.Részéről szerencsésebb lett volna, ha írásbeli szerződést köt. De gondolj bele az ő helyzetébe: ő ebből él, minden részvevő által fizetett pénzt belekalkulál, és nem érné meg neki ugyanazt az órát negyedannyiért ledolgozni, mert négyből hárman mondjuk nem mennek el. Bármilyen tanfolyamon ez így működik, még a bérleteseknek is van lejárati idejük, ha nem használtad ki, az a te veszteséged. Ezzel a részvételi fegyelmet is növelik, ha már kifizetted, el is mész. Az viszont, hogy e-mailben közli az időpontot, nem veled egyeztetve, hiba, amit nem kell elfogadnod.
2009. máj. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!