Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi lehet a bajom? Miért van...

Mi lehet a bajom? Miért van ez az érzés?

Figyelt kérdés

Mostanában, ha, pl. a szobámban vagyok, egyedül, akkor gyakran érzek egy egyfajta, fullasztó érzést. Úgy érzem, hogy el vagyok zárva a világtól, és mindenki elfelejt akkor. Nagyon rossz érzés, gyakran, legszívesebben ilyenkor emberek közé "menekülnék", pedig sokat vagyok emberek közt (osztály).

18/F


2011. szept. 12. 20:10
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Egyébként visszahúzódó természetű vagyok/voltam.
2011. szept. 12. 20:11
 2/11 anonim válasza:
100%

Az jó hír. Társasági lény lettél! :D

Lehet, hogy unatkozol, vagy félsz a szekrényedtől.

Nem?

2011. szept. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Igen, néha valóban unatkozok, de valahogy depresszió-szerű érzésnek tudnám leírni. Társasági lény most sem vagyok igazán, bár sokat változtam ebből a szempontból. :)
2011. szept. 12. 21:10
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

a depresszió nem egyenlő az enyhe rossz kedvvel

ne nagyon agyalj ezen, mert még depis leszel tényleg..

2011. szept. 12. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
71%

A depresszió az unatkozó gazdagoknak való.

Menj a barátaiddal minden felé, és ne is gondolj hülyeségekre.

Ez az érzés attól van, hogy már nem érzed jól magad egyedül és tiltakozik a szervezeted.

Legbelül érzed, hogy magányosan telnek fiatalságod napjai, és elpazarolod az idődet.

Addig kell szórakozni, és társas lénynek lenni, amíg lehet. :D

2011. szept. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
100%

Ja, amúgy az előző, és az első is én voltam.

én is 18 vagyok, csak nem fiú. :D

2011. szept. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


Egyébként természetvédelemmel foglalkozom, sokat vagyok felnőttek között, ott jól is érzem magam, és az utóbbi időben a fiatalok közt is. :)

2011. szept. 13. 18:40
 8/11 anonim válasza:
100%
Ja, már nekem is feltűnt, hogy jobban szeretek idősebbekkel beszélni, mert a velem egykorúak olyan gyökerek. x)
2011. szept. 13. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

a depresszió betegség, és csak az tanulja meg komolyan venni, aki szenved benne. ez nem vita tárgya.

ezzel együtt nem biztos, hogy depressziós vagy, de az általad leírt állapot szorongásnak tűnik, ami lehet a dep. tünete, de lehet másé is. lehet múló állapot, de akár állandósodhat is. ha úgy veszed észre, hogy erős akarattal képes vagy befolyásolni, tedd azt, és semmiképp ne merülj bele ezekbe a rossz érzésekbe és negatív gondolatokba, mert ez egy öngerjesztő folyamat.


30/L, öt éve depressziós, két éve tünetmentes (gazdagnak semmiképp se mondható)

2011. szept. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
100%

Jé te én vagy 2 évvel későbbről? :D

Ne haragudj, hogy mikor olvastam enyhe mosoly fakadt az arcomra, de nem kigúnyolásképpen jött, hanem csak jó, hogy nem vagyok egyedül ezekkel az érzésekkel, és ahogy olvastam a válaszokat, háát vannak köztük hasznosak. Szerintem ilyenkor társaság, vagy szeretet hiányod van, érdemes valakivel beszélgetni, társalogni ilyenkor, ha nem is élőben, akkor neten. :)

2011. szept. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!