Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lehet, hogy mineroidózisom...

Lehet, hogy mineroidózisom van? :S Gyógyítható még?

Figyelt kérdés
Újabban sokan mondják, hogy furcsán viselkedek, megváltoztam. Irigy vagyok midennkire, aki nálam boldogabb, betegesen utánzom őket. Paranoiás vagyok, és midnenkit az ellenségemnek tekintek. Valamint egyre kevesebbet fürdök. Szerintetek ez lehet mineroidózis? Eszerint illenek rá a tünetek. :( [link] Vettem neomagnolos fürdőt, de nem tudom, hogy még gyógyítható-e. :(
2011. szept. 14. 20:27
 1/7 A kérdező kommentje:
Ráadásul egyfolytában beteges késztetést érzek, hogy harcoljak midnenki ellen. Ez normális?
2011. szept. 14. 20:30
 2/7 anonim ***** válasza:

Ez az egy oldal van az egész neten ahol említik?!

Kamu!

2011. szept. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is azt néztem, hogy sehol nincs. Ez egy hülyeség. Ne olvasgass annyit, vagy inkább szépirodalmat.
2011. szept. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Úristen, honnan szedted ezt a butaságot! ?:D
2011. szept. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

(a linkelt oldalon)


címkék: humor

2011. szept. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
jó kis self-promo. na menny már.
2011. szept. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"Védekezésül csak annyit tehetünk, hogy kerüljük a szilíciumalapú bányászokat, valamint rendszeresen tisztálkodunk!"


De hát itt a megoldás is! Kerüld a szilíciumalapú bányászokat. A fürdés az nem olyan fontos. Havi egy alkalom is megteszi.

2011. szept. 15. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!