Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pánikbeteg vagyok, és mindig...

Pánikbeteg vagyok, és mindig szorongok. Mit tegyek? Pszichológus?

Figyelt kérdés

Lassan egy éve pánik beteg vagyok, de senkinek nem beszéltem róla. De most már kezd elegem lenni belőle, a folytonos szorongásból, és a pánikrohamokból.

Hogyan zajlik a kezelés?


2011. szept. 1. 15:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Valószínűleg a pszichiátriára kapsz időpontot. Valószínű, hogy gyógyszeres kezelést ajánlanak, mert az sokkal olcsóbb az egészségpénztárnak, mint hogy egy pszichológus beszélgessen veled hosszú órákon át. Mindenesetre kezdd a háziorvosnál!
2011. szept. 1. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kapsz majd valamilyen kedélyállapot javító szert, pszichológust meg fogadhatsz fel magadnak, ami kicsit költséges lesz.
2011. szept. 1. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az egyik ismerősömnek is gyógyszerkúrát ajánlottak, hónapokig olyan lett tőle, mint egy nyáladzó növény. Inkább beszélgess pszihomókussal, ez legyen az első lépés, ha ki akarsz törni. Ihatsz nyugtató hatású teákat is, elkezdhetsz jógázni, valamit sportolni, ami nemcsak fizikailag, de lelkileg is lefáraszt. Beszélj a szüleiddel, barátaiddal, biztos segítenek.
2011. szept. 1. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
hidd el a gyógyszer nagyon káros... Csináltak belőle videót is, hogy az ilyen kedély javító gyógyszerek mellékhatásaitól hamarabb fogsz meghalni, rák, tumor...
2011. szept. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

előző am én is félig meddig pánikbeteg vagyok. ÉN magam küzdök ellene, hidd el lehet csak akarni kell!

14/L

2011. szept. 1. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én 15:46-os vagyok. Én nem ajánlom, hogy egyedül küzdj ellene. Örülök, hogy valakinek sikerül, és kívánok neki sok sikert ahhoz, hogy a jövőben ne is essen vissza. De ha tényleg ki akarsz törni, akkor fontos, hogy felismerd, hogy tényleg komoly problémáid vannak, és felkeresel egy szakembert, aki segít neked. A további tanácsaim, a tea, jóga, akármi csak másodlagos lépések legyenek.

22/L

2011. szept. 1. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Beszélj a problémádról egy orvossal. Ha már egy éve tart, akkor nem valószínű, hogy magától megoldódik. Nem jó ha rögzülnek a tünetek, mert hosszabb lesz a gyógyulás időszaka. Én meggyógyultam pszihiáter és pszihológus segítségével. Ha ismét rámtörne a betegség én nem gondolkodnék azon, hogy kérjek segítséget, vagy ne.
2011. szept. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hé emberek, szerintem addig senki ne nevezze magát ilyen-olyan betegnek, az alapján, amit valahol olvasott az adott betegségről!
2011. szept. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!