Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Moksa elixir hatása mániás...

Moksa elixir hatása mániás depresszióra?

Figyelt kérdés
Van e tapasztalat arra vonatkozóan, hogy javitott a mániás depresszión a moksa? Esetleg hosszabb lehet a tünetmentes állapot kevesebb gyógyszerrel is? Lányom esetében minimálisra csökkenti az orvos a gyógyszereket, és főleg évszakváltáskor kivirágzik a betegség.
2011. szept. 27. 21:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Válts orvost, de ne higyj a boszorkányságban.
2012. márc. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Mindenképp olvass utána a mániás depiseknek is segít hisz lelki okokon alapul, valamilyen traumán amit nem tudott feldolgozni, én mindenképp ajánlom, tapasztalatot nem tudok mondani, mi is csak most kezdtük el, anyukám nagyon sokat olvas utána, és hihetetlen gyógyulások mennek végbe. Szerintem a remény a leghatalmasabb dolog a szeretet után. Ez egy olyan dolog ami reményt adhat, és sok ember használja nagy eredményekkel. Próbát megéri, ne higgy a sok ellenszegülő "boszorkányos hülyeség" megállapításnak. Mivel nem kell egy életen át szedni, és nem is elérhetetlen az ára én is szedem, az anyukám is sőt, a kutyáink is, egyik szívproblémára másik csípőízületi gyulladásokra. Sok beszámolót találtunk erről is hogy segített a kutyáknak is, és ha már egy kicsit használ szerintem megéri. Én reménykedek, és bízok az újban, attól még hogy valami nem a kórházból és az orvostól jön ki nem jelenti azt hogy nem használ. Mellesleg ezt is hozzáértő orvosok hozták létre. Sok sikert hozzá!!
2012. márc. 14. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
69%
Nekem segít! Én is lelkileg voltam oda, mert a párom eltávozott és két kisgyerekkel maradtam itt 2 éve. Nyugtatókon éltem, sokszor az sem segített. Most 3. hete iszom és nem kell nyugtató este sem. Van életcélom, vidámabb vagyok és ami fontos gyalog is kimozdulok. Én bízok benne, hogy segít és olyan leszek mint régen.
2012. márc. 19. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%

Na örülök, végre megvan a bölcsek köve!

A sok évszázadnyi alkímia végre meghozta gyümölcsét.

Ím az ELIXÍR!!!!!!!!!!

Meg a placebó hatás, és végül is mindegy ki mitől gyógyul meg, csak érezze magát jobban. Ha elixír, akkor az.

Csak vigyázzunk, hogy mást a beállított kezeléstől el ne vonjunk!!!

2012. márc. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!