Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kicsit hosszabb speedes...

Kicsit hosszabb speedes időszak után előfordulhatnak hallucinációk, meg paranoid reakciók? Ha igen, meddig tart?

Figyelt kérdés
2011. okt. 5. 21:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen,sőt agykárosodás is előfordul,ezért vannak hallucinációid és paranoiád.Hogy meddig tart?Egyéntől függ.
2011. okt. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A speed erős pszichés függőséget okoz, ezért valszínűleg az elvonási tünetektől szenvedsz csak.

A súlyosabb tünetek 1 hét után már enyhülnek, és pár hét alatt szinte teljesen megszűnnek, főleg a rémálmok (gondolom azok is gyötörnek). Az első pár nap a leghúzósabb, utána már fogsz tudni aludni rendesen, és onnantól kezdve meggyorsul a folyamat. Szóval úgy összességében egy pár hónap alatt (2-3) teljesen rendbe tudsz jönni.

A speedet egyébként nagyjából a legértelmetlenebb drognak tartom, úgyhogy szerintem jól teszed, hogy abbahagyod. Ráadásul amilyen értelmetlen, pont olyan nagy károkat okoz a szervezetedben...

2011. okt. 7. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
a sztori úgy teljes, h közben volt egy betörőféleségem is, mikor egyedül voltam, és az kicsit megdobta a paranoiámat, ma meg hallucinációk számát és erősségét.
2011. okt. 7. 12:55
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Betörés után mindenki fél, ez normális. Valaki bejött az otthonodba, ezt tudom milyen, engem egyszer úgy raboltak ki, hogy benn aludtam a szobában (1 szobás lakás galériáján), miközben majdnem minden értéket elvittek a lakásból. Utána vagy 1 hónapig éjszakánkánt óránként felriadtam, pedig ebből a sztoriból azért látszik, hogy alapból milyen jól alszom...

Kamerát szereltem az ajtó elé, sörösdobozt raktam a kilincsekre...stb. Ez nem a speed...

2011. okt. 7. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
ezért tettem fel a kérdést, mert nem tudom eldönteni. mindkettő lehet. csak nem tudom hogyan tudnék ellene tenni. nem jó érzés így élni.
2011. okt. 7. 15:40
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettonek ido kell. Esetleg ha nagyon ki vagy borulva, akkor vegyel be valami enyhe nyugtatot, pl valeriana tabit, bar nem vagyok a hive ilyeneknek. De nyugi, rendbe fogsz jonni, nem kell igy elned, ez csak egy atmeneti idoszak...
2011. okt. 7. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Tenni azt lehet ellene, hogy nem speedezel. Nagyon régen volt az, amikor tiszta speedet lehetett kapni, esetleg olyat, amit csak koffein tabival ütöttek fel. Ma, a "designer drogok" korában mindent kevernek mindennel, és csodálkozol, hogy hallucinálsz össze-vissza??? A betörés egy dolog, megijeszt, de alapesetben hallucinációid azért talán nem lesznek tőle.
2014. jún. 17. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!