Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek ez nagyon beteges?

Szerintetek ez nagyon beteges?

Figyelt kérdés

Mikor kicsi gyerek voltam, egy szennyvíz csatorna mellett mentünk el ahova épp valami vízátemelő zsilipet építettek, és szét volt durva az egész hely, és nagyon hangosan zuhogott a víz én meg nagyon féltem. (csak így képek jelennek meg, nem emlékszem pontosan)


[link]

itt van pl ez a kép, elkezdem nézni, de a hideg futkos tőle a hátamon és nagyon rossz érzés fog el.


Szerintetek nagyon durva?


2011. okt. 10. 20:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy durva...


Én például nem dohányzom, utálom a cigifüstöt, harapok érte, de amikor olyan dihányosok mennek el mellettem, akik mr elszívták a cigijüket /tudod, az az állott cigi szag/, mindig jóérzés tölt el, olyan megnyugtató. Tudod, miért ? Mert amikor kicsi voltam, akkor anyu dohányzott, kiment elszívni a cigit, hogy én ne érezzem, és utána, amikor magához ölelt, akkor mindig ezt éreztem, és mindig megnyugtat, még most is :D

Szóval nem durva.

2011. okt. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát én furcsállom. Biztos kóros valamennyire, de sok más dolgot kéne még ahhoz tudni, hogy komolyabban meg lehessen ítélni a problémát.
2011. okt. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

nem hinném, hogy beteges lenne.

az ilyen terektől (magas betonnal körülvett mély víz) nekem is fóbiám van, ha beesnék oda, nem lennék képes úszni a félelemtől, és meghalnék.

igaz, én gyerekként beleestem egy öntözőcsatornába, ráadásul itt zsilipnél a sodrás is durva lehet, ha épp megnyitják.

2011. okt. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem durva, köszönd a memóriádnak és a félelmednek.

Ha ezt az emléket előhívod akkor félelmeid lesz.

Ha ránézel egy hasonló helyre és előhívja az agyad az emléket félelmeid lesznek.


Ha bárhol és bármikor látsz, hallasz, szagolsz olyan dolgot ami abban az eseményben történt, akkor az agyad előhívja az emléket és a félelem fog elfogni.


Ez normális.

2011. okt. 11. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!