Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pszichiáterre lenne szükségem?...

Pszichiáterre lenne szükségem? SOS! Megőrülök!

Figyelt kérdés

Folyamatosan kényszerképzetek gyötörnek, hogy becsapódik a Földbe egy aszteroid és elpusztulunk.. :(

Ez azóta van, mióta ilyen témákat olvasgattam és megnéztem egy youtube videot. Azóta úgy érzem, ha valaki nem segít, megőrülök. Annyira parázok és szorongok, ogy az öngyilkosság gondolata is felmerült bennem.

Mindentől félek. :(((


2011. okt. 17. 21:56
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Talán olvasgass más témákat is. Kábé milliószor nagyobb az esélye annak, hogy elüt egy autó, mint egy aszteroidának.
2011. okt. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
De azt olvastam, hogy jelenleg is tart egy a Föld felé... :((((((((((((((
2011. okt. 17. 22:07
 3/17 anonim ***** válasza:
Hol olvastad?
2011. okt. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
Nyugi, valóban nem sok esély van arra, amitől rettegsz. Másrészről ha ilyen szorongásaid vannak, más egyéb lehet a baj, nem ez. A szorongások okát kéne megtalálni és kezelni. érdemes lenne pszichoterápiát igénybe venni, ami segít hogy le tudd küzdeni az irreális félelmeidet.
2011. okt. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Már nem is tudom, valahol itt, a neten.
2011. okt. 17. 22:17
 6/17 A kérdező kommentje:
ÉS hol lehet ilyen pszichoterápiás segítséget kérni?
2011. okt. 17. 22:18
 7/17 anonim válasza:

Ahol laksz, ha pl. Budapesten, akor az adott kerületben tudod igénybe venni, minden kerülteben van pszichoterápis foglalkoztató, vagy pszichiátria. Ha nen budapesti vagy, akkor az adott területen is van. Az ingyenes. De vannak magánrendelések. 100% hogy valami szorongásoldót fognak neked felírni ilyenkor, hogy meg tudj nyugodni.Utána jöhet a feltárás, ami segít megérteni, hogy mi az, amitől valóban szorongsz.

Sürgős esetben pedig ügyeletre is mehetsz, aki tovább tud utalni. Akár éjszaka is. Főleg, ha suicid késztetésed van.De ne gondolj erre. Nem fog becsapódni semmi, sokszor ez a félelem az elme kivetítése egy dologra, hogy legyen "tárgya" a szorongásnak. Tudsz pihenni? Vagy elcsendesülni? Tegyél be valami lágy zenét, csinálj egy meleg tejet, ha szereted, és próbálj aludni. Vegyél elő valami vicces regényt, vagy akármit, és lazíts. Holnap meg érdemes megkeresni a szakembert, segíteni fognak.

2011. okt. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Csatlakozom az Előzőhöz.

Nagyon erős szorongás, szakemberre van szükséged. Most épp ettől félsz, máskor más lehet, nem ez a lényeges, hanem hogy ilyen elviselhetetlen a szorongás.

Lazíts ma estére, citromfű teát is ihatsz, az nyugtat, és holnap reggel keress kerületi / körzeti pszichiátriai gondolzót, ott pszichológus is dolgozik, ez ingyen van.


Hány éves vagy?


Sok sikert!

2011. okt. 17. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
55%
Jó sok szabadidőd lehet, más hazajön fáradtan a munkából, suliból és ereje nincs ilyen hülyeségeken agyalni. Foglald le magad, jót fog tenni. Amennyiben ez nem igaz rád, ne is vedd magadra.
2011. okt. 18. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
0%
Ez a legújabb divat? Félek valamitől, hát csak a pszichiáter meg a gyógyszer segít? Én is félek kakilni, mert tele lesz az emésztő és kijön a trutymó, menjek pszichiáterhez?! Valami nincs rendjén a világon:(
2011. okt. 18. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!