Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért sírok rögtön ha kiabálna...

Miért sírok rögtön ha kiabálnak velem?

Figyelt kérdés

Valószínűleg azért lehet, amit a Kelemen Anna mondott a Hal a tortánban, amiért ő is sírt... Nem vagyok hozzászokva hogy bárki is kiabáljon velem, és ha mégis megteszik akkor rögtön sírhatnékom lesz!

Mit tudnék tenni ellene? Mivel tudnám magam erősíteni?


2009. máj. 2. 17:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
66%
hát ez engemis érdekelne.
2009. máj. 2. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Te is ilyen érzékeny vagy? Annyira em szeretem, ezt magamban!!!! Pedig van önbizalmam, boldog vagyok!!!
2009. máj. 2. 18:08
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Dettó. Nekem az se kell, hogy kiabáljanak, elég ha durvák velem, múltkor a nőgyógyász bunkó asszisztense miatt alig bírtam visszatartani a könnyeimet... de fogalmam sincs miért.
2009. máj. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Ugye a tériszonyt szokták ejtőernyőzéssel, sziklamászással kezelni, hogy az illető győzze le a félelmét.

Én azt találtam ki hogy van az Oroszlánkirályvan az a rész, akior Mufasa meghal és minden nap megnézem.

http://www.youtube.com/watch?v=PIl6Y7UD6To

Amikor érzem hogy na mindjárt sírok, akkor megállítom egy kicsit, próbálok másra gondolni. Hátha így erősödnék. Vagy ez hülyeség? Annyira rossz hogy nem tudodm visszafogni magam sírás terén.

2009. máj. 2. 18:47
 5/12 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom én régebben egyáltalán nem voltam sírós, de most meg mindenen meghatódok. Viszont az, hogy érzelgős jeleneten sírsz, vagy akkor ha kiabálnak veled, szerintem nem ugyan olyan, szóval nem hiszem, hogy az Oroszlánkirály meg fog keményíteni...
2009. máj. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon hirtelen, nagyon mélyen érint ez a fajta nem pozitív emberi tulajdonság. Önbecsülés hiánya okozhat ekkor hiper érzékenységet. Ellene nem igazán tudsz tenni, hacsak az idegrendszered nem erősödik meg kellőképpen.

A fájdalomküszöbe is mindenkinek más. A természet mindenkinél máshol húzza meg a határokat.

2009. máj. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Én is ilyen vagyok, lassan már reklámokon is sírva fakadok, pedig nem voltam ilyen. Engem is nagyon zavar, szóval engem is érdekelne mit lehet tenni...
2009. máj. 2. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
érzékeny a lélek :)
2009. máj. 3. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Én is ilyen vagyok,pláne akkor ha valaki mélyen a szemembe néz és úgy beszél/kiabál.Nekem ez már elég kicsi korom óta van.Sőt,gyakran tudok ok nélkül is sírni.
2009. máj. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
nekem is elég ha valaki 1 kicsit felemeli velem szemben a hangját!nagyon érzékeny típus vagyok!van olyan h 1 bizonyos zenén elbőgöm magam,pedig előtte teljesen jól voltam.annyira befolyásolnak az érzelmeim:)
2009. máj. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!