Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért sírok rögtön ha kiabálna...

Miért sírok rögtön ha kiabálnak velem?

Figyelt kérdés

Valószínűleg azért lehet, amit a Kelemen Anna mondott a Hal a tortánban, amiért ő is sírt... Nem vagyok hozzászokva hogy bárki is kiabáljon velem, és ha mégis megteszik akkor rögtön sírhatnékom lesz!

Mit tudnék tenni ellene? Mivel tudnám magam erősíteni?


2009. máj. 2. 17:59
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Önbecsülés hiánya, sok bántás, piszkálás, stb.

Sajnos én is egy kis durvaságtól el tudom magam sírni, mai napig, elég kellemetlen tud lenni. :S

2009. jún. 5. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Nekem is voltak hasonló (csak hasonló) problémáim, bár fiú vagyok.


Igazából ezeket ugyanúgy érdemes kezelni szerintem, mint a szorongást és a depressziót illetve a szociális fóbiát és önértékelési zavarokat. 17 éves vagyok, nem tudós, de szerintem a gyökerük ugyanott van.


Szerintem olyan nincs, hogy valamit ne lehetne megváltoztatni. Komolyan mondom. Egyszerűen nincs.


Mivel ez túlzott érzékenység, én felkeresnék egy szakembert, pszichológusra gondolok. Ha neked ez furcsa és idegen, akkor persze hagyd, te döntesz!


Segítséget kérj mindenképpen szakértőktől! Fontos lenne megerősíteni az önbizalmadat, és fontos, hogy lazább légy, érzelmileg stabilabb, ehhez kell egy megfelelő lelki háttér. "Keményebbnek" kellene lenned. :))) Kortól, nemtől, életmódtól függetlenül.


Ajánlom a meditációt, relaxációt, a pozitív, tudatos gondolkodást! Szintén ajánlanám az agykontrollt, és utánanézhetsz még ezeknek is: NLP, EFT..


Rengeteg könyv szól a lelki, személyiségfejlődésről, és a stressz kezeléséről. Ezek inkább már ezoterikus könyvek, de hidd el, ennél valóságosabbak már nem is lehetnének! :) Szóval nem duma, igazság! :)

2009. aug. 24. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!