Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért "kívánom" a fájdalmat?

Miért "kívánom" a fájdalmat?

Figyelt kérdés

Szeretem ha kicsit kínozhatom magam..:S

Kezeimet hozzádörzsölni vérzésig a falhoz, néha forró gyertyaviaszt ráönteni a lábamra vagy kezemre, mert éget..és megnyugszok.

vannak még itt, aki "szereti" a testi fájdalmat?

mi lehet a bajom?


2009. máj. 3. 18:09
 1/10 anonim ***** válasza:
68%

Megelőzve a sok választ, ami azt fogja fejtegetni, hogy ez csak figyelemfelkeltés, írok én. :)

Én is szoktam, bár én vágásokat ejtek a karomon és véresre öklözöm a falat. Tényleg le tud nyugtatni, valahogy addig nincs jelen a lelki fájdalom, ameddig a fizikaival vagy elfoglalva, és ez eshet jól, na meg kiadsz valamennyi keserűséget magadból, és kevésbé lesz rossz utána.

2009. máj. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%
én is csatlakozom, én igy fejezem ki magam, vagdosom a kezem, pusztitom magam ahogy lehet. nem vagyok emo, nekem ez az életformám. megnyugtat. ne higyj azoknak akik lenéznek, leemoznak. mindenkinek más hoz megnyugvást. tiszteletben kéne tartaniuk.
2009. máj. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
49%
Én is pont így vagyok ezzel! Combomon vágások nyomai, véresre karmolom, vakarom a kezemet.. És tényleg megnyugtat. Én sem vagyok emo :)
2009. máj. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
46%
juj de sokan vannak itt bajban :(
2009. máj. 4. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Egy jó elmeorvos csodát tenne!

Ez a dolog nem megoldás a problémáitokra,hanem egyfajta menekülés,a kiváltó okot kéne megszüntetnetek.

Ebben segíthet szakorvos.

2009. máj. 4. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

ha ezt kívánom és ez lenyugtat, nincs más kiút...

szeretem ha fáj...

2009. máj. 4. 20:35
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Van kiút. Csak hinni kell benne.
2009. máj. 10. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

nem, nincs kiút.

rajtam már hat pszichiáter dolgozott, de többet ártott mint használt.

egyedül pedig pláne nem megy.

marha nehéz abbahagyni, ezt nem is tudja elképzelni szerintem, aki nem csinálja.

2009. máj. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem aért "élvezitek"ezt,metr nincs jobb dolgotok,unatkoztok.

Ha lerohad az ember a munkától,gondoktól,vagy elfoglalja normálisan magát,nincs ideje,kedve ilyen baromságokkal foglalkozni.

2009. máj. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%

mazohista vagy.

de az tökjó ;) mostanság menő ;)

2009. aug. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!