Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » "Mire hivatottam? " Van mód,...

"Mire hivatottam? " Van mód, hogy megértsem?

Figyelt kérdés
Mostanában egyre többször nem hagy nyugodni a gondolat és a kérdés, hogy én miben vagyok kivételes...úgy értem, hogy mindenkinek van valami, pl: rendkívül jó érzék a versíráshoz...én több éve zenét tanulok, nagyon szeretem, de nem jön csak úgy...mintha csak "bemagolnám". És ahogy erre rádöbbentem, nagyon fáj a lelkiismeretem, hogy én sosem leszek oylan jó mint mások. De akkor mire hivatottam? Hogyan tudjam meg? Van valaki iylen helyzetben vagy átélt már hasonlót?
2009. máj. 3. 23:27
 1/4 anonim ***** válasza:

A velünk született tehetség fiatal korban bontakozik ki, valóban.Van amihez azonban át kell élni bizonyos eseményeket és ezek életkorhoz kötöttek, ahhoz, hogy a tehetség kibontakozhasson.

Vannak jó dolgok amiket mások megkapnak az életben, mi nem, s vannak rossz dolgok amikben mi részesülünk, mások nem. Idővel ezek a hasznunkra vállhatnak, ha fel tudjuk dolgozni őket, ami azt is jelenti, hogy a negativ tapasztalataink oyan kincsek, amikkel mások javát is szolgálhatjuk.

Egy konkrét, korán kibontakozó tehetség nagy öröm és nagy teher is, mert kötelezettséget is jelent annak aki hordozza.

Egyszeri egyed vagy, ez biztos. Lehet, hogy sok év múlva visszatekintve láthatod meg, hogy az utad az volt amire hivást kaptál.

Milyen jók mások? Te állitsd be a mércét, magadnak! Ha nem felelsz meg, oké ne csináld. De ne másokhoz mérd magad. Ha csapatban kell lenned és ott nem felelsz meg, akkor annyi, kész. Lépj ki és pont. Ha valamihez vele született tehetség kell és nincs meg, akkor nem kell bánkódni, mert nem tehetsz róla. Meg kell azt keresni, amihez van. A művészetek terén még sok minden létezik. Ha a szorgalom hiányzik az más, de annak a mélyén ott lehet, hogy mégse ezt akarod csinálni. Nem tudom hány éves vagy, de van akinek 30 körül alakul ki igazán, hogy mit csinálna. Az addig töltött éveinek eseményei, választásai azonban mind arrafelé terelték. Hajrá! Ne ad fel, ha nem is látszik még a cél! Az élet csuda klassz!

2009. máj. 4. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
69%
Mindenki másban jó.Egyszer úgyis eljön a Te időd is.Én például ugyanígy éreztem,és most DJ vagyok.
2009. máj. 4. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
erre pont a neten fogsz rájönni.
2009. aug. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
te meg pont nem bírtad ki, hogy ne szóljál be
2009. aug. 2. 20:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!