Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit csináljak, már tényleg...

Mit csináljak, már tényleg nem tudom mi lesz?

Figyelt kérdés
Nagy hülyeséget csináltam, az egyetemen nem jártam be órákra,utána meg már szégyelltem bemenni,és nem jártam már egy éve végeznem kellett volna a szüleimnek azt hazudtam h nem sikerült az államvizsga és úgy tudják, hogy a mostani félévben már végzek. De nem fogok. Össze hazudtam már mindent és most nem is attól félek, hogy mi lesz velem ha kiderül, csak azt tudom hogy anyáéknak ez nagyon rossz lesz. Nem tudom mit csináljak vagy mit mondjak, hogy ne legyen nekik annyira rossz. Azon is gondolkoztam,hogy öngyilkos leszek és ez egyre többször fordul meg a fejemben.Már így is annyi csalódást okoztam nekik.Légyszi most nem engem nézzetek, hanem a szüleimet,és ha tudtok valahogy segíteni nekem írjatok.
2011. okt. 31. 22:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Nos, sajnos ugye ez a hanyagságod következménye. Az öngyilkosság nem megoldás, azzal nem te bűnhődsz, hanem a szüleid. Neked kell a hibáidért vezekelned, nem másnak.

Mi vezérelt, amikor nem jártál be órákra?

Ha ekkora a szégyenérzeted, lehet, be kellene fejezned, ezzel bemutatni, hogy szánod-bánod bűnöd és megmutatni, hogy tökös legény/csaj vagy.

Sztem ez a megoldás.


Üdv

2011. nov. 1. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nagyjából be tudod kalkulálni, hogy mikor végzel? Nagyon sok lenne még hátra az egyetemből?

Megértem, hogy félted őket, de valóban szembe kell nézned azzal, hogy hanyag voltál, viszont mellette tudd, hogy mindig és mindenből van kiút! Tudod, én is jártam már hasonlóképpen, a titkolózások, a gyomorideg, a bukások... nem érte meg, egy napig sem! Amikor összeszedtem minden bátorságomat, odaálltam anyukám elé és kitálaltam neki. Másnap már tiszta lelkiismerettel tudtam tükörbe nézni és teljesen kicserélődtem. Neked is ezt javaslom, a saját lelki békéd érdekében. Legyél túl rajra, sokkal jobban fogod érezni magad. Sok sikert!

2011. nov. 1. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 kismomo99 válasza:

az egyetemet így is be tudod fejezni legfeljebb halasztasz

egy évet.őszintén állj ki a szüleid elé és mondd el az igazat. először nagyon nehéz lesz, de aztán megkönnyebbülés lesz a számodra. a csalódáson túl tudják tenni magukat, de ha valami hülyeséget csinálsz magaddal, azt sosem heverik ki.

2011. nov. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!