Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért érzem magamat idősebbnek?

Miért érzem magamat idősebbnek?

Figyelt kérdés

Legalább 18nak érzem magam, és már alig várom hogy egyetemista legyek, mert úgy érzem, mintha dedósok közt lennék! Mindig is komolyabban gondolkodtam az átlagnál, és olyan elvont dolgok érdekelnek, ami a velem egykorú -kisgyereket- egyáltalán nem...

Úgy képzeljétek el, hogy év elejétől, év végéig, majdnem minden órán: ordibálás,"huncutkodás", baromkodás.

Alig várom hogy hazaérjek, és ledőljek, mert annyira zúg a fülem meg fáj a fejem miattuk a nap végére.:(

a tanárnőt le anyázzák, fölállnak a padra és táncolnak...

Én őszintén sajnálom a tanárainkat, mert iszonyat rossz ilyen körülmények közt tanítani,,és tanulni is.

Nos, most kezdtem el a középsulit, a szüleim azt mondták, hogy biztosan komolyabb emberkékkel fogok összekerülni, de nem így lett. Van persze nekem is baráti köröm, de ez mind idősebb egyedekből alakult ki,+még suliban is van jó pár barátnőm.

Először is,,Miért érzem magam mind idősebbnek?

és Hogy bírjam ki a további éveket??


2009. máj. 6. 10:21
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű te komolyabban veszed az iskolát, az életet, a jövődet, mint az átlag osztálytársak. Ne aggódj, nem benned van a hiba. Én a helyedben egy komolyabb /bencés, piarista/ iskolát választanék, ahol más az eszmerendszer és sokkal másabb módszerekkel tanítanak. Kár lenne négy évet lehúzni ilyen nyomasztó környzetben.
2009. máj. 6. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
én a Karolinába szerettem volna menni, mert ugye hívő vagyok,de anyukám nem engedte meg
2009. máj. 6. 12:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!