Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért nem tudok figyelni az...

Miért nem tudok figyelni az órákon? 12/L

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben elég sok dolog történet velem,és egy kis ideje észre vettem,hogy egyszerűen semmire nem tudok igazán figyelni.Lehet itt szó bármilyen esetről ; ha épp anyukám beszél hozzám,hát fogalmam sincs mit mondott vagy ha épp a tanár kérdez,azt sem tudom miről volt szó pedig esküszöm,hogy figyeltem.

Jó tanuló vagyok,4-5-ös,és ezt nem szeretném lerontani.

Már jó pár tanárom megjegyezte,hogy milyen karikásak a szemeim,meg azt is,hogy mennyire nem figyelek az óráikon.

Miért van ez?

Miért nem tudok figyelni?

Ugyanakkor viszont ha haza megyek,tanulok és készülök az órákra,de amikor az óra tart,mintha nem is ott lennék.

hogyan tudnék ezen segíteni ?


2011. nov. 5. 08:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Beszéltél már valaki olyan személynek a problémáidról, akiben megbízol és számíthatsz rá? Rengeteget segít, ha kibeszéled magadból, hogy miket érzel. Az lenne a legjobb, ha felkeresnél egy pszichológust. Ő biztosan tudna erre választ adni, és segítene is neked. Remélem minden jobb lesz!! :)
2011. nov. 6. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ez értem,de hogyan kérdezzem meg anyukámat?

Nem merem.

2011. nov. 7. 16:43
 3/3 Slukk válasza:

Szerintem igenis merj odamenni anyukádhoz,és elbeszélni vele erről a dologról.Hidd el,hogy segíteni fog,nem harapja le a fejedet:)

Pláne ha látja,hogy komoly dologról van szó.

2011. nov. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!