Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mik a vélemények az Asentra...

Mik a vélemények az Asentra antidepresszánsról? GAD-os vagyok, ma írta fel az orvos. Mi várható az első 2-3 héten? Nekem a doki azt monta semmi, de olvastam, hogy az antidepik ilyenkor súlyosbíthatnak a szorongáson.18/L

Figyelt kérdés
2011. nov. 5. 12:57
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Pl.nekem a panik-felelm historia,akkor kezdödött ,amikor antibiotikot kaptam(Augmentin).Ez nem jelenti azt hogy mindenkinel jelentkezik.Na a lenyeg,mind jobban belebonyolodtam,antid.,stb.Majd 3 ev utan ,a hipnozis segitett,3x voltam,mar a 2. utan sokkal jobban lettem,a 3. utan,abbahagytam a nyugtatot.Ezt nem reklammkeppen irom,mert vannak mas modok is,mint aki irta ,joga,agykontroll,sport.En az izommbetegsegem miatt nem sportolhattam,de igen,nagyon jol esett volna,pl. a futas.
2011. nov. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Akkor lehet, hogy az antibiotikum tett rá egy lapáttal :P ... amúgy én is augmentit kaptam :)... Olyan tüneteim voltak a héten, hogy csak na o.O. Amúgy vérmérgezésem lett vona, és már ezért is pánikoltam, hogy most akkor mi micsoda. Szívesen fogadom a különböző módszereket, és az ezzel kapcsolatos véleményeket, mert még mindig nem tudom merre is induljak :(. Főleg, hogy itt a tél, még depisebb a hangulatom. Tegnap is csak elkapott a sírás, és reménytelenség érzése, mármint nem a szorongásból való kilábalás reménytelen, hanem az egész élet. Bármerre lépek falakba ütközöm, pedig olyan fiatal vagyok még (18 éves) o.O mi lesz később. Mindenki azt mondja fő az optimizmus, na de ilyen világban??
2011. nov. 7. 19:04
 13/16 anonim ***** válasza:
Igen az Augmentin az lehetseges.Pl. a többi antibiotikkal,nekem nem volt ilyen.Lehet aki hajlamos,a szorongasra,stresszre,az augmentin,nem jo.En az orvosomtol kaptam meg B-komplex vitamint,a stressz idejen a szervezetnek,duplajara van ra szükseg.Kiprobalhatsz különbözö nyugtato ,növenyi cseppeket,azert irom cseppek,erösebbek es gyorsabban hatnak mint a tea.Vannak ,nagyon jo,cd-k,ellazulasra.Meg utanna olvashatsz,a Jacobszen fele,progressziv ellazulasra,talalsz a neten eleget,v.www.batarozi.extra.hu/yoga/ellazulas.html
2011. nov. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2011. nov. 8. 17:54
 15/16 anonim válasza:

Szia!

Én 1 évig szedtem az Asentrát.Semmi féle rossz tapasztalatom nem volt.Semmi függőséget nem okozott.Agyilag észre sem vettem hogy szedem.Viszont gyógyultam.(szorongás,pánik)

2012. jan. 22. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:

én is szedem egy ideje és semmilyen mellékhatása nem volt, csak jobban érzem magam tőle.. persze sokan mondják, hogy nem szabad antidepresszánst szedni, de ha nincs időd és pénzed más megoldásra, akkor ez járható út. a lényeg, hogy jól érezd magad. nem hiszem, hogy több kárt okozna neked, mintha például folyamatosan sz*r kedved van.. a rosszkedv, a szorongás az igazi méreg. sztem..

persze én fogok majd próbálkozni, hipnózissal meg hasonlókkal, de ahhoz elő kell teremteni a feltételeket, plusz, ha nem jön be, és rosszabbul leszel, akkor tudnod kell, hogy mennyi időbe telik míg újra felépíted az életedet..

2012. febr. 22. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!