Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem tudom feldolgozni a leki...

Nem tudom feldolgozni a leki problémáimat, mit tegyek?

Figyelt kérdés
pszichológus nem tudom hogy jó ötlet-e,de azt tudom hogy drága.Az a baj hogy a régi sérelmeken nem tudok túl lépni,ha eszembe jutnak akkor sz-rul érzem magam.
2011. nov. 5. 18:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Addig nem tudsz túllépni rajtuk, míg dédelgeted őket. Nem kell annyit rágódni rajtuk. Tudod, az már történelem. Ami nem öl meg az erősít. És nem ölt meg, mert itt vagy és olvasod ezeket a sorokat. Tanulsz minden helyzetben. Ne érezd kudarcnak, még ha az is. Részednek tekintsd. Mindenkiben van egy vesztes. Na meg egy győztes.
2011. nov. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

pedig szerintem fel kéne keress egyet.

nekem nagyon sokat segített,szintén hasonló problémák miatt kerestem fel.bár én még járhatok a családsegítőbe és ott ingyenes.

2011. nov. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!