Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nincs semmi életcélom és egy...

Nincs semmi életcélom és egy gyenge jellem vagyok. Hogy vehetném lazábbra az egész életet, hogy vetkőzhetném le a gátlásaimat?

Figyelt kérdés

most kezdtem el egy egyetemet, de már ennyi idő alatt feladtam. nagyon nehéz számomra, és még ha tényleg max erőbedobással csinálnám akkor se sok esélye lenne h el tudnám végezni. már kb. be se járok, legszívesebben itthon feküdnék egész nap de ez így nyilván nem megy. de egyszerűen nincs akarásom elmenni utánanézni vmi diákmelónak.


mindig is zárkózottabb jellem voltam, nem szeretem az új és ismeretlen helyzeteket/embereket. nem vagyok egy túlzott társasági ember se, és így nagyon nehéz

mellé még elég tehetetlen is vagyok, önállóságom is a béka segge alatt van


de a legrosszabb h nincs életcélom, egyszerűen nem tudom h mivel szeretnék foglalkozni a későbbiekben, az h most járok egy szakra az egy dolog, kb. csak azért h csináljak valamit(már ameddig csináltam...)


mi a francot kezdjek magammal?hogy tudnám gatyába rázni saját magamat?



2011. nov. 7. 19:16
 1/3 anonim ***** válasza:

hát ez nehéz, igazából ezen csak te magad tudsz segíteni

igazából csak elhatározás kérdése, na most változtatni fogok ! és csinálod is rendesen... ez tényleg csak ilyen egyszerű így leírva, megvalósítani viszont nagyon nagyon nehéz

de más nem rúgdoshat meg nap mint nap, hogy na csináljál már valamity

és erre gyógyszer sincs... úgyhogy hajrá agyban dől el ez a dolog, ha úgy vesszük hasonló mint leszokni valamiről

2011. nov. 7. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát egy ilyen beállítottságú embernek nem lehet azt mondani, hogy így csináld, ne pedig úgy... mert falra hányt borsó.

Én híve vagyok a kutyaharapást szőrével, vagyis élj egy kicsit úgy, ahogy szeretnél: punnyadj, nassolj, tévézz, hízzál, tojjál rá mindenre....amíg ezt nem vitted véghez nagyon nehéz valami merőben újat elkezdeni. Diákként még csak-csak megteheted, de utána, a saját magad kárán fogod megtanulni, hogy se pénzed nem lesz, se barátaid max. punnyadt, lepukkadt emberek, akikkel izgalmasan elütheted az idődet. Szerintem nagyon vonzó...

2011. nov. 8. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

az már valami, ha látod a hibáid... nagyon nehéz...az emberiség nagy gondja amit leírtál...így-vagy úgy...akár eszkimó, akár kecsua, akár néger, fehér, mindegy...emberből vagy...csak piszológushoz ne menj...az a vég...akkor annyi...ha Magad nem oldod meg a problémádat, akkor más miért tudná?...jön a tél, tiszta depi mindenki...


egyébként..az egyetemet abbahagyni azt jelenti, nagy barom vagy!

2011. nov. 8. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!