Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kényszeres cukorbeteg mit tegyen?

Kényszeres cukorbeteg mit tegyen?

Figyelt kérdés
2011. nov. 10. 23:36
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
Az mit jelent?Könyörögsz a hasnyálmirigyednek,hogy álljon már le???????????????
2011. nov. 10. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Gondolom kényszeres diéta, gyógyszer, vagy inzulin!! (Kizárólag kényszeres)
2011. nov. 11. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
ja nem, hanem kényszerbeteg vagyok,és begolyózok már, hogy mindig a cukromra gondolok.
2011. nov. 11. 00:55
 4/9 anonim ***** válasza:
mennyire durva a dolog?
2011. nov. 11. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Gondold természetesnek ;) Nem csak ebből áll az élet.
2011. nov. 11. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Olyan, hogy a szorongásom, kényszerességem magasra emeli a cukrom, és nagyon ingadozó.
2011. nov. 11. 12:03
 7/9 anonim ***** válasza:
Mitől szorongsz?
2011. nov. 11. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
ilyen a természetem(elég elviselhetetlen a szorongástól),és ebből jön a kényszeresség.Fóbia,evéskényszer,megfelelés,stb.
2011. nov. 11. 17:29
 9/9 anonim ***** válasza:
Velem egy olyan eset történt meg, hogy iskolában a tanár nem engedte meg, hogy egyek, mikor alacsony volt a cukrom, és utána féltem az órájára járni, majd a többi órára is, mi lesz ha azon is baj lesz. Végül elmentem egy pszichológushoz, az nem segített, majd egy csomó vizsgálat után pszichiáterhez küldtek, és kiírtak egy Atarax nevű gyógyszert, mivel kiderült, hogy szorongásom van, és mindenen izgulok. Két évig szedtem, majd pont az érettséginél fogyott el a gyógyszerem, és izgultam, hogy mi lesz, de olyan higgadt voltam, és megtanultam, hogy nem kell mindenen izgulni, és végül leraktam a gyógyszert (nem kötelező szedni jelleggel írták ki, szóval ha úgy érzem letehetem). szóval ha te is szorongsz, jobb ha elmész egy konzultációra, és kérsz gyógyszert, de nem akarom ezt ráerőltetni.
2011. nov. 14. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!