Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Normális ez így?

Normális ez így?

Figyelt kérdés
Nem szeretek beszélgetni, nagyon szűkszavú vagyok.Nagyobb társaságot sohasem szerettem igazán, max 3-4személy.Utálom a tömeget és nem szeretek emberek közé menni sem, utálom az embereket is.Tavaly vártam a buszra néhány osztálytársammal, elment egy csecsemőmentő vagy mi előttünk, erre ők "jaj szegény remélem nem lesz baja" én meg "remélem megdöglik"...Örülnék ha minél több ember halna meg.Saját magam és a családom sem érdekel ha meghal.Viszont van 1-2 olyan ember akit annyira szeretek hogy még ha csak meg vannak fázva már nekem azis rossz és azis fáj.Remélem érthetően fogalmaztam.Szóval a kérdés: normális ez? 18/F
2011. nov. 15. 19:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem teljesen normális!!!Bár a kamasz korba sok minden belefér!Próbálj azokkal lenni sok idöt,akiket szeretsz,akkor jobban érzed majd magad,és ö altaluk akár szebbnek látod a világot! Nyiss a külvilág felé,(ez is az volt,h ide írtál!)Az Élet szép,és arra vár,h Te is felfedezd!
2011. nov. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mivel, kivel van bajod? A világgal?
2011. nov. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
mindekni tudja hogy az élet nem szép, nem akarok nyitni.ezt a kérdést azért tettem fel mert kiváncsi voltam hogy csak én vagyok e így vele vagy más is.jó nekem így, már megszoktam. hogy mivel van bajom?semmivel csak az emberekkel. azért köszi a vláaszokat.
2011. nov. 16. 13:48
 4/11 anonim ***** válasza:
Én néha pont olyan vagyok, mint te. Dögöljön meg mindenki, kit érdekel? Máskor meg a szöges ellentéte. Ilyenkor szeretnék elutazni Afrikába, meg mindenhova, hogy minden egyes szenvedő embernek segítsek. Fura.
2011. nov. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
én mindig ilyen vagyok...afrikában élők is több kárt okoznak mint hasznot ha mind kihalnának több pénz lenne másra úgyse lehet rajtuk segíteni
2011. nov. 16. 22:28
 6/11 anonim ***** válasza:
Igen, most például teljesen egyetértek veled. Holnap ezért utálni fogom magam, de most azt kell mondanom, hogy tényleg az lenne a legjobb, ha éhenhalnának, aztán meg már szabályoznák a születést náluk, stb., stb. És máris kevesebb gondunk lenne.
2011. nov. 17. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
első válaszoló: mi az hogy ez belefér? kedves kérdező, milyen a viszonyod a családoddal? mennyi szeretetet kapsz tőlük? és mennyit adsz saját magadnak?
2011. nov. 18. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
nem ordibálnak velem, nem vernek meg semmi ilyesmi ha erre gondoltál...nem szoktam velük veszekedni sem.de nemtudom mire gondolsz.magamnak nem adok és nem is várom el senkitől hogy egy ilyennek adjon mint ami én vagyok.
2011. nov. 18. 17:15
 9/11 anonim ***** válasza:

Oké, most már ha törik, ha szakad, válaszolni fogok. Ez ugyanis már a harmadik próbálkozásom, de mindig vagy meggondolom magam, vagy válaszolt valaki más, te meg az arra adott válaszoddal megváltoztatod a saját kérdésedet.

Először is nem tudom, mi az, hogy normális. De szerintem ez nem is fontos akkor, ha tényleg meg vagy elégedve azzal, amilyen vagy. Én is ilyen típus vagyok, mint te, én is gyűlölöm az embereket, engem ne szeressen senki, észre se vegyenek inkább, mindenki haljon meg. Csak bennem nem merült még fel, hogy jó-e ez így, mert elfogadom magam ilyennek, mondhatni szeretek ilyen lenni. (Ha nem szeretnék, nyilván változtatnék.) És ezzel, azt hiszem, a másik kérdésedre is válaszoltam, miszerint vannak még rajtad kívül ilyen emberek.

L/17

2011. nov. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
nagyon-nagyon gázok vagytok, gondolom vagy egy 20 kilós kisfiú vagy akit elnyomnak a szülei, vagy egy dagadt disznó, akit az egész iskola végigröhög. változtatni kéne az életeden mr. önbizalomhiány!
2011. nov. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!