Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez depresszió vagy hiszti...

Ez depresszió vagy hiszti vagy mi? 16/L

Figyelt kérdés
Állandóan rossz a kedvem már évek óta..sose voltam boldog sose láttam az élet értelmét. Mostanában van bennem egy nagyon fura érzés..amitől nagyon szenvedek..akkor kicsit enyhül,ha nagy ritkán megölel valaki,akit szeretek..de zavaros az egész:S mi van velem? már semmi se megy,nem tudok koncentrálnia kötelességeimre sem..elhagynagolom az embereket..pedig nem én akarom:(
2011. nov. 15. 23:25
 1/3 anonim ***** válasza:

kamaszkor, az mellett érzékeny vagy

majd kinövöd idővel jobb lesz



(tapasztalat)

2011. nov. 15. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igen, lehet a kamaszkor, de ha azt írod, hogy sosem voltál boldog...az már nem olyan sima ügy.

Ha ez nem csak egy kamaszkori állapot, akkor érdemes lenne erre odafigyelni mert akkor más baj is lehet.

Kezdj el könyvtárba járni. Mindenkinek ajánlom, mert nem csak egy kellemes kikapcsolódás kulturált környezetben, hanem örömforrás is tud lenni. Első lépésként próbáld meg:) Csak a hasznodra válhat. Annyi témájú könyv van és olyan jók, hogy bár több időm lenne ott nézelődni, olvasgatni...

2011. nov. 16. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm:) A könyvtáron már én is gondolkodtam!
2011. nov. 16. 21:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!