Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Depresszió gyanúval milyen...

Depresszió gyanúval milyen orvost kell először felkeresnem? Segítségre van szükségem!

Figyelt kérdés
Mindenféle tünetem van amit a nagykönyvben megírnak erről. Az állandó fáradság,életuntság,gyengeség,semminek nem tudok örülni,nem tudok aludni,rossz a memóriám,semmihez sincs kedvem,még felkelni is nehezemre esik. Szexuális vágyam NULLA. Félek hogy e miatt elfogom veszíteni a párom. Van egy 20hónapos gyermekem,őt sem tudom úgy ellátni ahogy szeretném,nem akarom hogy ő is kárát lássa ennek!
2011. nov. 14. 11:09
 1/8 anonim ***** válasza:
A háziorvos adhat beutalót
2011. nov. 14. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is a háziorvoshoz kell első körben fordulnod. Ő majd tovább küld!
2011. nov. 14. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én is a háziorvost javaslom. Valószínűleg elküldhet egy laborvizsgálatra és ha ott minden tiszta, akkor továbbküld.
2011. nov. 14. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszönöm
2011. nov. 14. 11:26
 5/8 anonim ***** válasza:
35%

Nem javaslom a haziorvost!!!!

Miztosan fog irni egy anti depresszans gyogyszert ami eleg eros igen jo kedved lesz tolle de eleted vegeig szedned kell a gyogyszert.

ha leallnal vele akkor ongyilkossagi hajlamok fognak gyotorni

Orvosnak tanulok, mindent tudok ezekrol a keszitmenyekrol...

azt ajanlom hogy menj a gyogszertarba vegyel olyan gyogyteat ami nyugtato hatasu. az ugyan olyan jo. es el is lehet hagyni egy ido utan.

2011. nov. 14. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
76%

Nincs neked véletlenül szülés utánid?

Nekem volt. tudom milyen pocsék. De sok minden segített. Friss levegő, sok vitamin, és barátságok.

Vidd el a kicsidet játszótérre, ahol más anyukákkal találkozhatsz!

2011. nov. 14. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha nem tudsz aludni, és a többi tüneted is középsúlyos depresszióra utal, akkor feltétlen pszichiátert javasolok. Nem engedheted meg magadnak, hogy súlyosbodjon a betegséged és hónapokig, évekig zombiként éld a depressziósok életét. Tapasztalatból írom, egy ideig a család is kényezteti az ilyen beteget, de akár súlyos árat is fizethetsz ha nem kezelteted magad. Én kétszer voltam depressziós /több év kihagyással/. Gyógyszert kaptam rá, amit pár hónapig kellett szednem és rendbe jöttem teljesen. Gyógyszerek nélkül élek, és még aludni is tudok. Pszichológus megtanított relaxálni, miután jobban lettem.
2011. nov. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Pszichiáterhez hogy jutok el? Elmegyek mint a háziorvoshoz? Fizetni kell,mert nem engedhetek meg magamnak ilyen luxust?!

Nagyon nagyon szeretnék változtatni,és kilépni ebből,de fogalmam sincs hol kezdjem el!

Szeretném "élvezni" a gyerekem,de minden nap az is megerőltető számomra hogy kimenjek vele játszani. Szülés utáni depresszió 20hónap múlva jön elő? Egész fiatal korom óta vannak ilyen hullámvölgyeim,de mostanra nagyon eluralkodott rajtam.

2011. nov. 14. 21:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!