Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha az ifjúság pszichiátrián...

Ha az ifjúság pszichiátrián egy ápoló megjegyzést tesz rám, akkor mit tehetek? Állampolgári Bizottság az Emberi Jogokért?

Figyelt kérdés
Voltam bent és az egyik ápoló egy elég csúnya megjegyzést tett rám. Azt mondta, hogy "b@zdmeg", de volt olyan, hogy egy beteget köcsögnek neveztek. Ilyenkor hívjam a CCHR-t? Mit tehetnek? Jövőhéten befekszem és megfigyelem ezeket az ápolókat.
2011. nov. 19. 19:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem az ombudsmanhoz kell ezekkel a problémákkal szaladni, hanem az úgynevezett betegjogi képviselőkhöz, amelyek tudomásom szerint minden kórházban vannak. Odamégy, elpanszolod, hogy mi a helyzet, és ő majd intézkedik. És nyugi, tényleg intézkedik!
2011. nov. 19. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Az Állampolgári Bizottság nevű szcientológus bagázst kerüld messzire.

A betegjogi képviselővel beszélj elsősorban, ha pedig feltétlen valami civil szervezettel akarsz kapcsolatba lépni a pszichiátriai betegjogok kérdésében, akkor ott a TASZ.

2011. nov. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Az esetet jelentettem a CCHR-nak és Hétfőn beszélek a betegjogi képviselővel is.
2011. nov. 19. 23:14
 4/11 anonim ***** válasza:
35%

Kedves kérdező!

Mi az az "ifjuság pszichiátria", és miért olyan borzasztó az, hogy b@zmeg? Te valami kisebbségi jogi eset vagy, hogy rohangászol panaszt tenni? Én feküdtem benn pszichiátrián, és eszembe se jutott ilyesmi. És mik ezek a szervezetek, amiket itt emlegetsz? Nálunk ilyen nem volt.

2011. nov. 20. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Szerinted ugyan mi lehet az ifjúságpszichiátria...? 0-18 évig rakják be oda a betegeket. Nagyon pszichiátria ellenes vagyok és ezért jelentgetem őket, egyébként egy ápoló meg is ütött bent POÉNBÓL de nekem fájt, ugyanez neki is lökött a szekrénynek... a CCHR-t meg a szcientológia egyház alapította és ők záratták be az ilyen intézeteket (én nem bezáratni akarom ... :) ) www.cchr.hu
2011. nov. 20. 09:22
 6/11 anonim ***** válasza:
65%

Kedves kérdező!

Ez egy nagyon semmitmondó hirdetmény. Ugyan szerinted mit jelent az a szóösszetétel, hogy :"Állampolgári Bizottság".

De a legfontosabb része ez:

"Támogassa az alapítvány céljait adója 1%-ával!

Adószámunk: 18064931-1-42"


Kérdezem tőled, mert aránylag jól fogalmazol: ki bízta meg ezeket bármivel is? Ez nem más, ment egy alakulat a harmadik emelet 2. ből. Megalapították magukat, és várják a manit. Ennyi.

2011. nov. 20. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
41%
Jut eszembe: Mennyivel hangzana rosszabbul, ha most meg olvasnál egy olyan hirdetményt, hogy "Állampolgári Bizottság a sebészek túlkapásai ellene, de lehetne e fogászok, ügyvégek, miniszterelnökök ellen is. csak kűdd a pénzt mer kell...
2011. nov. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
38%

"CCHR-t meg a szcientológia egyház alapította"


Akik az emberi jogok maximális tiszteletben tartásáról híresek, hogy rakná meg őket Xenu vazelin nélkül.


Jövő héten fekszel be, de már nekilöktek a szekrénynek?

2011. nov. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Na a szcientológiának köszöni szépen a sok defektálódott skizofrén , hogy bezárták az OPNI-t és az utcára kerültek ellátatlanul!

A manit elveszik, gyógyítani még egy beteget sem gyógyítottak meg! De nyugodtan fordulj csak hozzájuk, hátha földönfutó leszel idő előtt!

Ha még pszichiátriai zavarod is van, akkor ennek még nagyobb az esélye.


Többieknek: Magyaroszágon nem sok ún. ifjúságpszichiátria osztály létezik, ami még működik, ott erőn felül látják el a betegeket, szakmailag kifogástalanok ennek ellenére.

Pechedre kérdező bejáratos vagyok, ismerem a körülményeket:)

De jelentgessél csak, hátha még több gyerek ellátatlanul marad... neked biztosan nem számít!

2011. nov. 22. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
88%

Kedves utolsó!

A kérdező kiskorú, pszichikailag sérült személy. Nekik az ego -juk túlfejlett, bár a létükért még semmit sem tettek. És az egészről nem tehetnek semmit. Kihasználják őket ezek a társaságok. Hogy felléphessenek, hogy a létüket igazolni tudják. Különben a kutyának sem kellenének.

2011. nov. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!