Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem vagyok magammal elégedett...

Nem vagyok magammal elégedett mentális betegségem lett vagy fogagyam el amiből főzni tudok? De úgy éreztem tudnék jobbat is

Figyelt kérdés
alacsony átlag ember vagyok akinek nehezebben mennek a kapcsolat szerzések,sokszor jobb képű srácokra szeretnék hasonlítani mert könnyen felszedik az olyan csajokat amivel én már meg elégednék.
2011. nov. 26. 10:03
 1/3 anonim ***** válasza:
he?????????????????
2011. nov. 26. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Na, akkor megpróbálom értelmezni.


Te egy srác vagy, aki nem elégedett a külsejével. És úgy érzed a külsőd miatt nem kapsz meg olyan lányokat, amilyeneket szeretnél.


Ebből az jön le nekem, hogy tudsz csajozni, csak nem a "felső kategóriás" nők buknak rád.


Tudod mit? Ezzel a hozzáállással nem is lesz normális kapcsolatod.


Nem azzal a csajjal fogsz "megelégedni" aki úgy néz ki mint egy fotómodell, hanem azzal, akibe BELESZERETSZ!

És ehhez nem kell "jobb képű"-nek lenni, csak egy kicsit jobban hinni önmagadban.


Na meg nem cicit és p*ncit keresni, hanem barátnőt, társat, szerelmet!

2011. nov. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kisebbrendűségi komplexus. :) Több pici srácot ismerek, van aki sajnálja magát és szenved, akinek van egy kis esze, kompenzál, egyik ismerősöm pl. költő és nem is megy neki rosszul, mások jó helyet harcolnak ki maguknak, vagy fontoskodnak, esetleg meggazdagszanak, egyszóval vonzóvá teszik magukat valamilyen úton módon. Tanuld meg kifejezni a gondolataidat, ne keress kibúvókat, nőj fel. Akkor lesz csajod.
2011. nov. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!