Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ti is tapasztaltátok már,...

Ti is tapasztaltátok már, hogy 3 óra alvással frissebbek vagytok mint 8-10-el?

Figyelt kérdés
Ma éjszaka ösz-visz 3 órát aludtam, és sokkal frissebb voltam, mint 8 óra alvással. És van hogy 10 óra alvás után, egész nap fáradt vagyok. Hogy lehet ez?
2011. nov. 28. 21:34
 1/7 anonim ***** válasza:
én is így vagyok vele. de még nem jöttem rá, hogy miért
2011. nov. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Dettó
2011. nov. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

ezek talán megmagyarázzák :)

2011. nov. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Minél többet alszik az ember, annál fáradtabb. Ez a szervezetünk érdekessége. Nem vagyok orvos, nem tudom, milyen biológiai folyamatok zajlanak le ilyenkor bennünk, de általános.

Öreganyáink és öregapáink nem véletlenül keltek anno a nappal együtt. Egész nap talpon voltak és bírták is, rendesen. :)

Ettől függetlenül azért nem árt néha kipihenni a fáradalmakat...

2011. nov. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, és linket!;) tényleg fura, de azért ki nem szeret sokáig lustálkodni :))
2011. nov. 28. 22:00
 6/7 anonim ***** válasza:
én nem. ha le sem fekszem egyáltalán, frissebb vagyok, mintha felébrednék, mielőtt kialudtam magam.
2011. nov. 28. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ööö... NEM!
2011. nov. 29. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!