Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hallucinálok félálomban? Mi...

Hallucinálok félálomban? Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Nagyon stresszes vagyok, kialvatlan és mostmár sajnos nem elég, hogy én nem tudok aludni, de lassan a párom sem.. Az egész a rossz alvással kezdődött.. Elsőzör csak nem tudtam elaludni, mikor lefeküdtem.. Nagyon későn sikerült csak, de akkor viszonylag mélyen aludtam.. Majd ezt felváltotta a forgolódás, később pedig a rémálmok.. Már az a kicsi alvás is rémálmokkal telt..Mostanában sajnos a rémálmaim rendszeressé váltak és, ami a legrosszabb, hogy felriadok álmomból, felugrok az ágyból, amitől persze a párom is felriad. (bár általában már akkor mikor a rémálmok elkezdődnek, mert van hogy felkiáltok,felnyögök..stb)Ilyenkor ő megpróbál megnuygtatni felémnyúlni én pedig a párom helyére, gyilkosokat, támadó állatokat hallucinálok és már csak amikor pár másodperccel később felráz vagy hozzáérek a hideg falhoz térek magamhoz és fogom fel, hogy mi történik.. Mindig csak azt érzékelem, hogy az ágyban vagyok és a főbb mozdulatokat, amit a párom tesz..Nem tudom sajnos érthetőbben elmagyarázni.. Olyan mintha egy kis részem benne ragadna az álomban.. Lehet ezen valahogy segíteni? Vagy irány egy pszichológus? Találkozott már valaki hasonlóval? L/21
2011. nov. 29. 17:49
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát ez semmiképpen nem normális! Legalábbis nem kellene mindennapinak lennie...

Alvásklinika? pszichológus?

Te mit mondasz? Szerinted van valami mostanában, ami nyomaszt?

2011. dec. 1. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Fraser válasza:
Hasonlo problemaim voltak, neha meg vannak is.... Stresszhelyzetben erosodnek ha renben mennek a dolgaid megszunnek= old meg a problemaidat
2011. dec. 21. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!