Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Citapram nevezetű gyógyszert...

Citapram nevezetű gyógyszert kaptam, lessz bajom tőle?

Figyelt kérdés
mellékhatas,rá e lehet szokni?
2011. dec. 9. 18:58
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
jobban érzed magad tőle?
2011. dec. 10. 21:07
 12/22 homo ludensz ***** válasza:
Jobban érzem é magam? A jó érzés igen tág fogalom pld. ha fulladozok igen jó érzés az első korty levegő. Szedek antidepresszánst, vérnyomásra ható és hasonló ínyencségeket,nos ha mindegyiket naponta megszavaztatnám magammal akkor másból sem állna az életem.
2011. dec. 11. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
értem,köszönöm a valaszokat!
2011. dec. 11. 11:10
 14/22 anonim ***** válasza:
A Frontin-os vagyok. Lehet, hogy nem is kell majd. Én azért "szeretem", ha nálam van, mert megnyugtat a dolog. Illetve, ha utazom, akkor rám szokott jönni egy kis szorongásos pánik, és ha beveszek 1 szemet, akkor 10 perc alatt lenyugszom. Csak ezért mondtam, hogy legyen nálad. Meg, ha esetleg a Cita nem válik be, akkor sem baj, ha van nálad Frontin, hogy szorult helyzetbe bevegyél 1 szemet. De mondom, lehet, hogy nem is fog kelleni neked, és bízz benne, hogy a cita se sokáig!
2011. dec. 11. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
48%

Kedves visszaeső!

Nem a gyógyszer hibájából estél vissza, hanem azért, mert még nem voltál kellőképpen gyógyult. A leszokás is annyi ideig kell tartson, ameddig a szedés tartott. Fél évig, vagy tovább is. De a legtöbb beteg szabadulni akar a gyógyszerétől, pedig az csak jót tett vele. Pótolta azt az enzimet, amit az ő szervezete valamitől nem állított elő. Aztán ugye rászoktattuk a szervezetet, hogy eztán kívülről kapod, majd hirtelen megvonjuk tőle, ahelyett, hogy szép lassan arra szoktatnánk magunkat, hogy most már maga kezdje a termelést. De ez lassú folyamat. nagyon lassú.

2011. dec. 12. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
ez az hogy frontint nem írt fel, Köszi,a válaszokat!
2011. dec. 14. 08:34
 17/22 anonim ***** válasza:
Az orvos tudja, mit csinál. Vagy olyan kis adag antidepit szedet veled, hogy ahhoz nem is kell nyugtató. De ha te úgy érzed, hogy túl feszült vagy, esetleg alvásproblémáid lennének, akkor a problémát jelezd az orvosnak. Ne te kérjél gyógyszert. Te a panaszt szállítsad..
2011. dec. 15. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
nem én kértem a gyógyszert, ő mondta hogy kéne ezt szedni,
2011. dec. 18. 00:32
 19/22 anonim ***** válasza:

Innentől kezdve meg nem is tudom, mi a kérdés?

A doki kérdezte tőled, hogy akarod e, mert ha nem akkor ad mézes nyalókát?

2011. dec. 18. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
felírta, kérdés nélkül,
2011. dec. 18. 13:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!