Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ezek stresszre utalnak? Mit...

Ezek stresszre utalnak? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

észrevettem,hogy néha magától remeg a kezem

mondjuk csak a bal,de akkor is durva


és mostanában kezdett el nagyon hullani a hajam,anyámék szerint azért,mert nem hordok sapkát,de nem ezért van,mert régen se hordtam,mégse hullott a hajam


viszont most,vagy 1-2 hónapja kezdett el nagyon nagy mértékben hullani

apám múltkor takarított és az étkező asztal alatt,az én helyemnél talált vagy 2-3 maréknyi hajcsomót


de mondjuk lehet,csak azért hullik,meg töredezik a hajam,mert van egy ilyen szokásom,hogy mindig csavargatom a hajamat,és egyszerűen nem bírom ki,hogy ne csavargassam,és olvastam,hogy azért is hullhat,mert meglazulnak a hajszálak az állandó birizgálástól


és még vannak ilyeneim,hogy pl rágom a körmömet

és nem tudok azzal se nagyon mit csinálni,pár napja befestettem,de utána nem érdekelt,hogy ott volt rajta a körömlakk,csak lerágtam

és ilyen késztetést érzek ilyenek iránt,hogy csavargassam a hajamat meg hogy rágjam a körmömet :s


és ez nem biztos hogy ide tartozik,csak amikor tömegbe kell menni,pl buszra,iskolába,nagyobb boltba,néha csak egy forgalmasabb utcára,rögtön elkezd görcsölni a hasam,és izzadok


ez mi lehet? mit csináljak?


13/L


2011. dec. 10. 22:49
 1/3 A kérdező kommentje:
és még annyit hozzáteszek,hogy volt már olyan,hogy reggel a buszon annyira rosszul lettem attól,hogy olyan kis helyen,olyan sok ember van körülöttem,hogy egyszerűen nem kaptam levegőt,majdnem elájultam,és szédültem...nagyon gáz volt...már ott tartottam hogy leszállok,de inkább kibírtam,mert ha anyámék megtudnák,hogy nem mentem iskolába,csak kiabálnának velem..
2011. dec. 10. 22:53
 2/3 anonim ***** válasza:
Az utóbbi akár pánikbetegségre is utalhat.. a a hajhullás viszont ha ekkora mértékű nem biztos, hogy csak a stressz, bár ebben nem vagyok szakértő. Érdemes lenne elmenned ezzel orvoshoz. Amúgy iskolában is szorongsz? Mármint pl. feleslégnél meg ilyesmi?
2011. dec. 10. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

köszi a választ


majd lehet,elmegyek orvoshoz

de amúgy a suliban felelésnél nem ennyire durva,hogy nem kapok levegőt,csak hirtelen semmi nem jut eszembe,pedig esküszöm,hogy megtanultam,de akkor ott,a tanár előtt nem jut eszembe,ráadásul mindenki engem néz ...pedig tényleg megtanulom

2011. dec. 11. 10:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!