Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek melyik a leghatéko...

Dementoricus kérdése:

Szerintetek melyik a leghatékonyabb nyugtató gyógyszer?

Figyelt kérdés
A xanaxot ismerem, de érdekel mások tapasztalata, véleménye
2011. dec. 11. 08:39
 1/6 anonim ***** válasza:
legjobb nyugtató, az ha alszol egyet
2011. dec. 11. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Valium, itthon Seduxen. Xanaxnál szerintem a Rivotril is erősebb, ha nyugtatásról van szó.
2011. dec. 11. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
83%
2011. dec. 11. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mindenkinek más válik be. Attól is függ milyen idegállapotban vagy? A Xanaxnál gyengébb a Seduxen, nekem ez vált be. Ez egy görcsoldós nyugtató. Ebből én alkalmanként felet veszek be. Ha még nem szedtél nyugtatót, akkor jobb, ha valami gyógynövényes szerrel próbálkozol. Van Citromfű kapszula, Valeriána, Orbáncfű kivonat. A Sedatific PC homeopátiás tabletta is meglepően jó.
2011. dec. 11. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Rivotril
2011. dec. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi válaszokat ! Olyat kerestem, ami izomlazító is egyben, mert reggelente teljesen görcsben ébredek. De ahogy olvastam, a Seduxen egyben izomlazító is. Szóval, köszi mindenkinek, remélem nem kell sokáig szednem :)
2011. dec. 13. 18:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!