Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek? Önbecsülésem...

Mit tegyek? Önbecsülésem teljesen romokban hever, már élni se akarok.

Figyelt kérdés

Utálom magam,és csúnyának tartom magam.Van barátom,mindennél jobban szeret,és hiába mondja nekem hogy ilyen meg olyan szép vagyok,csak közlöm vele hogy a véleménye nekem nem számít.Tudom,nem szép dolog,de viszont nem tudom hogy miért mkondom ezt neki. :/

Ezekmellett isssszzonyatos féltékeny vagyok minden nönemü lényre legyen az 100kg felett alatt...azt hallottam hogy azok féltékenykednek leginkább akiknek az önbecsülésükkel baj van.Tudom hogy most elküldtök orvoshoz,meg hülyének is néztek,de segítsetek légyszí.

24/N


2011. dec. 13. 14:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Először is a féltékenykedésedet,le kellene küzdened. Az önbizalmadat helyre kellene állítanod.
2011. dec. 13. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
de hogyan?ez itt a kérdés.soha nem voltam én ilyen idióta p*csa :(
2011. dec. 13. 15:03
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Mit tegyél? Például k*ssolj. Neked legalább van valakid.
2011. dec. 13. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
nem tudok bek*ssolni.csak mostanában tört ki rajtam a "dili"
2011. dec. 13. 15:08
 5/8 anonim ***** válasza:

"közlöm vele hogy a véleménye nekem nem számít."


Csudajó lehet neki ezt hallania. Ne lepődj meg nagyon, ha egy idő után ezt megunja.


Ha szakít veled, akkor meg majd okoskodsz, hogy "ugye megmondtam, hogy csúnya vagyok".


"Tudom hogy most elküldtök orvoshoz"


Eltaláltad, nem ártana pszichológust keresni.

2011. dec. 14. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
utolsó,szerintem egy kicsit "finomabb" hangnemben is válaszolhatnál
2011. dec. 14. 19:43
 7/8 Lifeishard válasza:
Ez egy ördögi kör. Ha lesz@rod, amit mond, és féltékenykedsz, előbb-utóbb elhagy, akkor pedig majd jön, hogy Te megmondtad. Magad generálod saját magad csalódását. Nem tudunk itt segíteni - ha a párod véleménye nem számít, majd pont a miénk fog? Hiszen mást úgysem tudunk mondani, hogy fejezd be ezt a hozzáállást - ha kell, tényleg pszichológus bevonásával -, mert ráb@szol. Légyszíves :)
2011. dec. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

19:43


Látom, sikerült kihámoznod a hozzászólásom lényegét.

2011. dec. 15. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!