Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ezek a fajta viselkedések...

Ezek a fajta viselkedések normálisak 18 éves kör körül?

Figyelt kérdés

Van pár osztálytársam, akik elég furcsán viselkednek.


Az egyik engem - meg mást - kér meg csomószor olyan dolgokra, mint pl. hogy szóljunk az osztályfőnöknek, hogy ő nem akar részt venni az osztálykarácsonyban. Ő is ott volt, megtehette volna. Mintha mindent helyette kellene elvégezni, mert fél megszólalni, vagy érzékenyen érinti a lelkét, ha csúnyán néznek rá... (?)


A másik nem tud beilleszkedni, és folyton az jár a fejében, hogy ő magasabb szellemi szinten áll, mint az osztálytársai, mindenkinél okosabb - a teljesítménye közben meg a béka segge alatt van, mindenből. (?)


A harmadik alig szólt valamit a többiekhez 3 és fél év óta, a testbeszédéből lerí róla, hogy azt hiszi, mindenkinél jobb, ő az isten; közben meg csak egy magasra nőtt bűzös pattanásos ronda pénisz, aki a haja mellett a ruháit is képtelen meg/kimosni. (?)


A kérdőjelek totális értetlenségemet fejezik ki.



2011. dec. 14. 17:07
 1/5 A kérdező kommentje:
Jelentettelek, ne itt trollkodj.
2011. dec. 14. 19:18
 2/5 A kérdező kommentje:
Stop trolling, és fogadd el, hogy semmi közöd hozzá, neked is könnyebb lesz.
2011. dec. 14. 19:19
 3/5 anonim ***** válasza:

Köszönöm, pedig halálosan komolyan gondoltam.


Nem, ezek a viselkedések nem normálisak, de mivel az emberek 99 százaléka meg van győződve arról, hogy ő különb, mint mások, míg másokban ugyanezeket a vonásokat visszatetszőnek találja, így talán tényleg nem lenne utolsó, ha egy kicsit magadba is néznél.

2011. dec. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én elégszer néztem már magamba, az önképem 100%-osnak tippelem, és hibátlan 100%-osnak. Had kérdezzem meg, te hányszor néztél magadba? Mert szerintem elég nyilvánvaló, hogy csak kiosztani jársz fel ide az embereket, az viszont a te képességeidet is meghaladja, hogy hasznos tanácsokkal lásd el a többieket.
2011. dec. 14. 20:32
 5/5 anonim ***** válasza:

Egészen pontosan milyen hasznos tanácsokat lehet adni erre a kérdésre (azon túl amit adtam) ? Ez nem a jogi és pénzügyi rovat, nem is egy "Hogyan kezeljem a visszatérő hüvelygombát?" .

Azt kérdezed, normális-e. Nem igazán. Mindenki mehet a dolgára.

Fél év múlva ballagtok, aztán majd más "weirdo"-k furcsaságain fogsz ugrálni az egyetemen vagy a munkahelyen. A világ tágas, Isten állatkertje hatalmas, a kerítés alacsony. Te pedig akkor is ott fogsz állni a saját értetlenségeddel, ahelyett, hogy valami értelmesebben gondolkodnál.

(?)

2011. dec. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!