Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Drogozik a legjobb barátom?!

Drogozik a legjobb barátom?!

Figyelt kérdés

Alapjában véve értelmes,vidám lány,nem iszik alkoholt,nem cigizik.

De az utolsó két hónapban nagyon fura. Hirtelen a semmiből nagyon vidám lesz,minden rendben érzést mutat,mindenkit szeret még azt is akit eddig utált. Elkezd a semmin röhögni,de úgyhogy alig kap levegőt és leül a földre,szóval a semmin röhögőgörcsöt kap,és képes félóráig nevetni a semmin.Egy normális szót se tud kinyögni csak röhögni tud. Megkérdezed utána,hogy min nevetett,elkezd megint röhögni és annyit mond nem tudom.Múltkor ment röhögve a folyóson és lefejelte az ajtót,de akkorát koppant,hogy csuda,hogy állva tudott mardni,be is lilult a homloka,fel is dagadt neki ő meg riheg röhögött a semmibe. Meg van mikor néz a semmibe,elkezd mosolyogni majd elkapja a röhögés. Miután befejezte,ezt a furcsa szokását lehangolt meg minden baja van,mint aki depressziós mintha nem is ő lenne..


Kezdem azt hinni,hogy valami drogot használ... Tévedek?


2011. dec. 24. 17:35
 1/3 anonim ***** válasza:

"Miután befejezte,ezt a furcsa szokását lehangolt meg minden baja van,mint aki depressziós mintha nem is ő lenne.."

Lehet "simán" csak bipoláris depressziós, bár attól nem fejelné le az ajtót...

Nem tudom mennyire vagytok jóban, lehet gyógyszeres kezelést kap depresszióra és nem jól van beállítva az adagja, de lehet tényleg drogozik.

Elhiszem, hogy aggódsz érte de szerintem ebben a 3 napban ne foglalkozz vele inkább, később is ráérsz mások problémáival görcsölni.


Boldog ünnepeket kívánok.

2011. dec. 24. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Csak asztmás,arra kap pipát,semmitöbb.
2011. dec. 24. 17:46
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem létezik olyan drog, ami ilyen hatást vált ki.


Ez valami súlyos mentális probléma lesz szerintem.

2011. dec. 30. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!