Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Gyors szivverés elalvás előtt?

Gyors szivverés elalvás előtt?

Figyelt kérdés
Elalvás előtt néha néha gyorsan elkezd verni a szivem (sokkal gyorsabban mint mikor pl izgul vki, nagyon szaporán) és a mp. töredéke alatt a szívem tájékán v alatta, annyira kellemetlen érzésem lesz h muszáj, poziciót változtatnom, aztán újra és újra lejátszodik, egyszer gondoltam h nem fogok megmozdulni mikor elöjön ez a tünet és akkor arra lettem figyelmes h homályosan látok és pillanatnyilag mozdulni sem tudtam, aztán a 1-2 másodperc alatt helyre jött minden. Mostanában nincsenek ilyen gondjaim viszont bizonyos időközönként újra előjön. Miért történhet ez?
2010. jan. 4. 03:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
66%
a pulzusod a magas,ezért ver a szíved gyorsan akkor.nézesd meg magad orvossal,előszőr mondd el a háziorvosnak,ő majd tovább irányít.elvileg idegalapon is lehet,az tud ilyet produkálni,legalább is nekem igen.stresszes is lehetsz,de nem érzed a feszültséget.a szív reagál elöször az ilyen dolgokra.én megnézettem,nekem sem állandóan volt magas,és ma már gyógyszert szedek rá,és minden oké.
2010. jan. 4. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ !
2010. jan. 4. 13:57
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ez tipikus pánikbetegségnek tűnik...
2010. jan. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

szerintem is pánik szerűség lehet.

ilyen nekem is szokott lenni, leginkább akkor, ha vmi rossz történik velem, nem vagyok jól lelkileg és elalvás előtt gondolok rá legtöbbet. nagyon rossz.


nem lehet, h nálad is inkább lelki eredetű?

2010. jan. 4. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
53%
nkem akkor szok mikor pl valami piti csintevésre gondolok multkor egy idö néninek mondom fáj a térdem ere ő akkor lefognak százalékolni? egyi elégvolt még akinek lábasincs asztse és már eli indult a szivem nekem orvos monta ijenkor mind a két szemedet becsukva ujal egyfojtába nyomni kell persze csak ougy jo érzésel és énszerintem idöbe csinálom akkor nem ojan heveslefojásu mint régen kb 5perc halálfélelem utána torokba ojan érzés mint amikor hirtelen gyorsan futunk és utána egy barabig érezni, tt.zl
2010. jan. 5. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
lehet lelki eredetü is, mert nem egy habos torta a lelki világom, bár a pánikról meg az jut eszembe h egyedül új helyeken teljesen rosszul érzem magam, ilyenkor nagyon paranoiás vagyok, úgy érzem figyelnek vagy vkik rólam beszélnek, a tömeget meg egyszerüen utálom :S bár ezt lehet majd egy újabb kérdésben kéne kifejtenem, köszönöm a válaszokat !
2010. jan. 5. 00:55
 7/13 anonim ***** válasza:
53%
anno elmentem sziv ultrahagra meg volt rajtam 24 orás holter persze semit nemtaláltak még jó felirt a doki concordot ki szivalaku bogyot elkesztem szedni levitte a pulzusomat ojan 50 körülire ojan voltam mint egy zombi nem volt eröm beis vejesztem ha a dokin mulna még mais szedném ugyhogy neked kell kifigyelni hogy mire indul el a szived és aszt kell esetleg kezelni. az ideg meg kikezdi az embert bárhol ahogy öregszel mindi valtozhat lehetsz ideges. vagy azért mert valaki felboszant, vagy valami probléma adodik,lehetsz streszes hogyha mondju ojan vizsgálatra mész amirol nem tutszsemit vanmég lehetsz feszült ha fáj valamid vagy ha ugyérzed hogy lehet hogy nem lesz elég idöd valamire stb. ezek lehet hogy söt bisztos mind máskép jelzi a tested visza. külöbümben meg mitöl siralmas a hejezeted ? tt.zl.
2010. jan. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
53%
érdeklödjél továb de az ujal valo szemnyomást probáld ki a szivdobogásra.amugy lehetséges hogy pánikbeteg is vagy keresd fel a dokit tt.zl.
2010. jan. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
a megélhetés, az életkörülmények, vállás stb stb, más azon siránkozik ilyen korban h elhagyta a csaja stb, én meg párkapcsolatot se merek vállalni, mert egyszerüen szégyellem ezt az egész életet amibe élnem kell, és ezért nem akarok se barátokat, se barátnőt mert nem akarom hogy ők is ezt lássák. Az iskolán kivül, nekem nincs szociális életem, nem akarok közel engedni senkit magamhoz, most 4 éve lakom budapesten és mikor megnézem a régi ismerőseimet és láttom, hogy mki vitte vmire mkiből lett valaki, csak belőlem nem...rossz érzés. Hát kb ezért és még sok kis ilyen dolog miatt érzem h nem túl mesés a lelki világom, köszönöm a válaszokat mkinek!
2010. jan. 8. 01:39
 10/13 anonim ***** válasza:
aza baj ha nincs barát magadba nebirod feldolgozni a gondokat,de ha van barát viszont lehet hogy roszfelé irányit valamijen téren lehet hogy jol kijösz vele meg jokat beszélgetsz röhögtök istenigazábol az nagyon jo a léleknek,az a legjobb ha elöször ki ismered pl igy levelezve hogy mégis miröl mi a véleménye megigy soknak találod az ürgét egyszerüen nem irsz vissza mert vannak problémás barátságok egy kivülálo mindig máskép látja a gondjaidat persze az is elöfordulhat hogy pont hülyeséget beszél.ha valamibe egyetértesz velem örülök neki,tt.zl.
2010. jan. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!