Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Bennem van a hiba? Bőv. Lenn

Bennem van a hiba? Bőv. Lenn

Figyelt kérdés

3 hónap alatt már a 2. pszichológushoz járok, és valamiért úgy érzem, hogy ez a mostani se az igazi. Ma voltam nála a 6. alkalommal, de semmiféle előrelépést nem tapasztalok. Ráadásul így egy csomó pénzt kidobok.

Most keressek megint mást? Meddig várjak? Ő előttük tb-alapon jártam, de ott meg még kevésbé érdeklik mi van veled.

22/F


2012. jan. 4. 20:33
 1/5 anonim ***** válasza:
én segítek neked ingyen is
2012. jan. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 poiu ***** válasza:
Ebből nem derül ki, hogy mi a gondod. Bened nem lehet hiba, mert te vagy a kliens.
2012. jan. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Te nem egy autó vagy, a pszichológus meg nem tud megbütykölni. A gyógyuláshoz idő kell. Beszéld meg vele ezeket az érzéseket.

Ha a váltás mellett döntesz, érdemes tudnod, hogy a pszichológusok között vannak analitikusok, vannak kognitív terapeuták stb. Szóval más-más módszerekkel dolgoznak, és van, ami rövidebb. Tájékozódj!

2012. jan. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs azzal semmi gond, hogy elsőre nem találtad meg azt a terapeutát, akiben bízol, haladtok előre. Én 4! helyen is jártam mire megtaláltam az "igazit". Az előzőeknél nem éreztem, hogy saját magamat adhatom...
2012. jan. 5. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
priviben megírnád a nevét, tel.számát? lehet felkeresném
2012. jan. 5. 12:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!