Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Párom és én szerintem pánikbet...

Párom és én szerintem pánikbeteg vagyok, honnan tudhatom meg? Pszichológushoz se merek menni.

Figyelt kérdés
A világ legegyszerűbb dolgain képes vagyok bepánikolni, sírni. Ilyenkor olyan mintha valami bizsergést éreznék a nyakamnál, nagyon dobog a szívem, el akarok menni itthonról, de nincs kihez, járkálok fel-alá. Nincsenek barátaim, gyűlölök utcán lenni, zavarnak az emberek,mintha a buszon mindenki hátrafordulnak és kő keményen a szemembe néznek. Ez annyira megijeszt. A suliban is összesúgnak. Rettenetesen féltékeny is vagyok, ettől teljesen elborul az agyam. A szivem kiugrana a helyéről, kapkodom a levegőt, renegek mint a kocsonya. Valami biztos van velem, de mi? Volt valakinek ilyen tapasztalata? mitől lett jobb?
2011. dec. 2. 17:50
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Miért nem fordulsz orvoshoz?
2011. dec. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Mert nem merek. Kihez? Hogyan? És attól, hogy ezen filózok, csak még egy dolog lessz amin idegeskedem.
2011. dec. 2. 17:56
 3/19 anonim ***** válasza:
Kezdd a háziorvosnál, majd ő megmondja, hogyan tovább. Valószínűleg egy pszichológushoz vagy pszichiáterhez fog irányítani. És miért nem mersz elmenni? Még ha valami fájdalmas vizsgálat várna rád... De ettől nem kell tartanod.
2011. dec. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Mert ciki, vagy kinevet, hogy csak beképzelem. Igazából talán nyugodtabb lennék, hogyha lenne valaki akivel beszélhetnék. De sajnos ahány barátnőm volt, annyi felé széledtek szét. Csak a barátom van, de vele nem lehet mindenről beszélni.
2011. dec. 2. 18:01
 5/19 anonim ***** válasza:
Az orvosok nem szokták kinevetni a beteget. Márpedig amit írsz, az betegség, ami kezelésre szorul.
2011. dec. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
De hova? Kihez menjek? Meg amúgy is, egyedül nem megyek sehova, nemszeretek, egyedül a suli az ahova elmegyek és visszajövök, de nincs kitérő. Akkor a dokihoz hogy menjek? Egyébként 22éves lány/nő vagyok, kinek hogy tetszik.
2011. dec. 2. 18:13
 7/19 anonim ***** válasza:
Ne bosszants, mert már kezdem azt hinni, kamu az egész. Azt csak tudod, ki a háziorvosod. Én ezt javaslom, és ez volt az utolsó válaszom erre a kérdésre.
2011. dec. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Én azt arra írtam, hogy pszichológust hol keressek. Háziorvost kikerülve. Az a nő hazaküldött mikor rosszul voltam, mert nem férek be a rendelésbe, másnap visszamentem persze semmi bajom nemvolt már akkor, és értetlenkedett, mert jó a vérnyomásom meg minden más is. Ennyit a háziorvosról. De tudod mit? Kár volt ideírni, reménykedtem egy kis segítségeben, de ezek alapján, inkább marad minden a régiben. Ez van. Sejtettem volna.
2011. dec. 2. 18:25
 9/19 anonim ***** válasza:
Kaptál segítséget. A háziorvosnak meg ne azt mondd, hogy dobog a szíved, hanem azt, amit itt kérdésként megfogalmaztál. Ha nem vagy elégedett a kezeléssel, válassz másik háziorvost, ha van rá lehetőség. Pszichológust meg hogy a búbánatba keressek neked? Azt se tudom, az ország melyik részén élsz. Menj be a legközelebbi kórházba és érdeklődj! De lehet, hogy beutaló nélkül nem állnak szóba veled, ezért ajánlottam a háziorvost.
2011. dec. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
teljes mértékben egyetértek az előző kommentelővel.
2011. dec. 3. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!