Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Dr. Csernus Imréről szeretnék...

Dr. Csernus Imréről szeretnék érdeklődni: hogy lehet hozzá bejelentkezni? Mennyibe kerül egy beszélgetés?

Figyelt kérdés

jó lenne ha olyanok írnának akik már jártak nála!

élmények, tapasztalatok, akámi


főleg árakkal kapcsolatban jó lenne valamit tudni!


de akárki aki tud segíteni (telefonszám, mailcím, akármi) jó lenne, mert elég komoly problémám van, kezdek szétcsúszni és valamiért másban nem bíznék, azt hiszem ő tudna segíteni!


2012. jan. 5. 19:43
 1/10 A kérdező kommentje:
rossz kategóriába írtam, sorry!
2012. jan. 5. 19:45
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Egy tizessel minimum számolhatsz, valaki aki volt már nála, ennyit fizetett neki, nem tudom már hol is olvastam, valami fórumon még régebben.

Neten vannak fent videó, youtubon, azokat nézted már? Hát durva, kb nincs olyan, aki ne sírna, a beszélgetésük közben.

Egyszer én is elmennék hozzá, hogy helyretegye egy kicsit azt az idióta fejem, nagyon bírom amúgy:)

2012. jan. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%

A Budai Egészségközpontban szokott rendelni, itt időpontot is lehet kérni:


[link]

2012. jan. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

A TV-ben egyáltalán nem sírt mindenki. Csak a drogosokat, piásokat, másokat rombolókat küldte el, amit teljesen megértek.


Azt hallottam, 8000/45 perc. Persze nem biztos. Én is elmennék hozzá dumcsizni amúgy:D De arra szerintem készülj fel, hogy kb. fél évre előre kapsz majd időpontot leghamarabb, gondolom elég nagy a sor hozzá...

2012. jan. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
37%

Az egész Csernus egy kamu, megjátssza magát.

Egy igazi pszihológus nem ilyen. Csernus egy barom.

2012. jan. 6. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
96%
Nem feltétlenül kamu, de nem a szakma csúcsa. Egyes betegtípusoknál működnek a módszerei, másoknál meg kevésbé.
2012. jan. 6. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
szerintem a drogosokat, függőket jól kezeli...depisen nem biztos, hogy őt választanám :)
2012. jan. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"Az egész Csernus egy kamu, megjátssza magát.

Egy igazi pszihológus nem ilyen. Csernus egy barom."



Pszichiáter, nem pszichológus.


Én az alapján, amit olvastam a könyveiben, tök korrekt embernek tartom, teljesen jól kezeli a drogosokat.

2012. jan. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
79%

"Az egész Csernus egy kamu, megjátssza magát.

Egy igazi pszihológus nem ilyen. Csernus egy barom."


Hallgattassék meg a másik fél is:


"Az az ember, aki nem mer szembenézni a fájdalommal, az azt mondja, hogy a Csernus egy f.sz, egy agresszív, szadista állat. Minden kijelentés mögött van egy rejtett tartalom. A Csernus egy f.sz azt jelenti, hogy az illető ember kapásból rám hárítja a saját elszúrt életének felelősségét, érzelmi szempontból nem mer felnőni! Nem mer, nem akar felelősséget vállalni sem a pozitív, sem a negatív döntéseiért. Nem csak hárít, hanem még menekül is, ebből meg az következik, hogy gyáva, megalkuvó, kifogásokat kereső, és a meg nem élt feszültségeit kifelé vagy befelé nyomja, tehát vagy rinyál vagy önmarcangol. A szavaim agressziót váltottak ki belőle - feltehetően volt az életében egy agresszív ember, akivel szemben megoldatlan konfliktusai vannak, és én emlékeztetem erre az emberre. Én vagyok a hibás az ő elszúrt életéért, miközben én csak összefoglalom mindazt, amit ő csinál önmagával!


És mit tesz az az ember, aki olyan bátor, hogy szembenézzen a hibáival?

Az elkezd mérlegelni, majd dönt, hogy merre menjen. Ő megérti, hogy a fájdalom megléte is fontos. Nemcsak az öröm jelzi azt, hogy én élek, hanem a fájdalom is ugyanezt jelenti. A megélt fájdalom csak egy érzés, tanít valamire... Semmi másról nem szól. És szükséges a fejlődéshez, mert általa teremtődik meg a viszonyítási alap." Dr. Csernus Imre: A nő c. könyvéből

2012. jan. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Csernus is azt mondja, amit általában a "szakma", ha nem közvetlen orvosi beavatkozásról van szó, hanem pszichoterápiáról. -Hogy; ha függő vagy? -AKKOR gyere, ha leakarsz róla tényleg szokni. Egy ismerősöm 30 ezret fizetett ezért, hogy többek között ezt megtudja. A "többek"-, a szokásos flegmaságok voltak. De nem vagyok ettől Csernus ellenes.
2012. jan. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!