Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan szabaduljunk meg tőle?

Hogyan szabaduljunk meg tőle?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy nem ide illik a kérdés,de ha valakinek van tippje írhatna rá.

3-n lakunk 1 lakásban a tulajdonos ( aki a párom), én és a tulajdonos bátyja. Szeretnénk a bátyjától megszabadulni, mert idegileg tönkre tesz minket. Állandóan rendezkedik, bömbölteti a zenét, ha bepakolok a mosogatóba, hogy holnap mosogatok ő kipakolja az edényeimet onnan, a fürdőszobába már 3 napja nem tudunk bemenni, mert állandóan mossa valamijét ( tönkrement a mosógép így a kádban tudunk csak mosni), a hűtőben lévő élelmiszereinket folyton használja ( tejet a kávéba, az olajunkat ha sütni akar), ha kint hagyom a szárítón az edényeket, elkezdi használni őket..stb Beszélni nem lehet vele, mert ha mondasz valamit, hogy mi a bajod kivágja a hisztit és üvöltözik...stb egy 26 éves emberről van szó, de úgy viselkedik mint egy 4 éves kb. Munkája nincs és nem is keres, inkább a 65 éves apjától kunyerál pénzt és panaszkodik, hogy mekkora lesz év végén a villanyszámla és, hogy szegény apu miből fogja fizetni, de azért nála éjjel nappal megy a gép és a bojlert is mindig kiüríti a mosásaival.


a tulajdonos meg én, már sík idegek vagyunk. Hullik a hajunk és én 2 hét alatt fogytam 5 kilót és néha amikor ideges vagyok elkezd zsibbadni a fejem ( az agyvérzés egyik előjele ez tudtommal)

Ha a tulajdonos ki akarja rakni innen, először is 6 órán keresztül vitatkozni kell vele, majd megy apucihoz panaszkodni, hogy az öccse milyen gonosz vele és ha az apja azt mondja, hogy jöjjön vissza, megteheti, mert az apjuk a haszonélvező.


Valaki tud valami megoldást arra, hogy hogyan kéne eltüntetnünk őt innen, mielőtt mindketten idegroncsok leszünk teljesen?


2011. dec. 29. 13:32
 1/3 anonim ***** válasza:

tulajdonos???? miért nem férjemnek írod na mind1..., fordulj a rendőrséghez h lakoltassák ki vagy vigyétek el pszichológushoz, a legtöbben ezeket ajánlanák, de sztem az lenne a legjobb ha ti magatok ülnétek le vele és nyugodtak kibeszélnétek vele a gondjaitokat, mert ha erőszakkal kéritek tőle az nem vezet jóra


én a bátyámmal voltam így 28 évesen

19/f

2011. dec. 31. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
a gond az, hogy vele nem lehet rendesen beszélni. kiveri a hisztit, beadja a krokodilkönnyeket...stb. köszönöm a többi tippet, megpróbálunk kezdeni vele valamit.
2011. dec. 31. 16:03
 3/3 A kérdező kommentje:
a tulajdonos hozzáfűzöm nem a férjem, csak a párom korai lenne 20 évesen számomra a házasság:)
2011. dec. 31. 16:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!