Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Bagdy Emőke hol rendel?

Bagdy Emőke hol rendel?

Figyelt kérdés

2012. jan. 7. 16:04
 1/7 anonim ***** válasza:

próbáld meg vele felvenni a kapcsolatot:

20/326-1401

emoke.bagdy@t-online.hu

2012. jan. 7. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
a rendelőjében :)
2012. jan. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nem tudom. de imádom őt <3
2012. jan. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Joola ***** válasza:
rendel még egyáltalán? nem csak tanít?
2012. márc. 20. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Pszichoszomatikus Ambulancia

Ez afféle pszichológiai magánrendelő amelyet Emőke lánya Császár Nagy Noémi vezet aki szintén remek pszichológus. Mindketten rendelnek, bár szerintem nagyon nagyon drága a kezelés náluk, mondjuk ez érthető, hisz a legjobbak :D

2017. dec. 1. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
5-ös: nem azért drágák, mert ők a legjobbak, hanem azért, mert van egy olyan hírnevük, ami miatt az emberek képesek kifizetni sokkal több pénzt.
2017. dec. 1. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

5-ös vagyok

Nem értem miért gondolod, hogy nem ők a legjobbak, szerinted ha valakinek alig van hozzáértése a szakmájához abból lehet osztályvezető az OPNI-n? Felkérték volna őket, hogy a Károlin alapítsák meg a pszichológia szakot? Megbízták-e volna őket a Magyar Pszichológusok Érdekvédelmi Egyesületének irányításával, és a pszichológus kamara törvénytervezetének kidolgozásával? Lehetne-e Bagdy Emőke a Nyitott Akadémia előadója? Szerinted eljárnának az emberek (többszáz) a professzorasszony előadásaira? Megkaphatták volna ezt a számos tudományos rangot, vezető pozíciókat, vagy bármi más hasonlót?

Mellesleg nem vagyok fanatikus rajongójuk vagy bármi, nem is találkoztam velük még soha viszont sok kliensüket ismerem, sőt vannak barátaim is akiket ők segített át hatalmas problémákon (homoszexualitás elfogadása, mélydepresszió, bipoláris zavar, öngyilkossági kísérlet, fóbiák, rehabilitációs esetek,stb.)

Szerintem méltán nevezhetők a magyar pszichológus gárda egyik legjobbjainak, persze nem azt mondom, hogy ők az egyedüliek. Hálistennek országunk remek pszichológus szakemberekkel rendelkezik, hadd ne soroljak egyéb példákat.

Remélem érthetően szemléltettem az álláspontomat. Szép napot, és boldog új esztendőt mindenkinek! :D

2017. dec. 30. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!