Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Tudnátok valami önbizalom...

Tudnátok valami önbizalom fejlesztő módszert ajánlani?

Figyelt kérdés

Az a baj, h szarba se nézem magam, amibe belekezdek egy kis idő után abbahagyom, legyen az tanulás, munka stb. Sokan mondják h jók a képességeim és nem használom ki, de ez nem így van mindenki tudja magáról h mennyit ér. A nőknél meg már próbálkozni se merek, csak ha nincs bennem legalább 4 sört meg néhány feles, de ez tök gáz mert az nem én vagyok. Néha eltöprengem h már mi értelme van így élni, ha nincs kiért, félek h egyedül maradok, egyedül a szüleim éltetnek még, imádom őket. Jó látni, h szeretik egymást és minden rendben megy, csak ha ez így megy őket is szégyenbe fogom hozni....

Erről nem beszéltem senkinek, egyedül szeretném megoldani, csak ha tudtok tanácsolni vmit szívesen fogadnom. Pszichológushoz tuti nem megyek.


Kösz h elolvastad:)

20/f


2012. jan. 7. 21:46
 1/3 A kérdező kommentje:
Am olvasgattam régebben a fórumot nem gondoltam h eddig el lehet jutni, de mégis...
2012. jan. 7. 21:47
 2/3 anonim ***** válasza:

Miért hagyod abba, amikbe belekezdesz? Nem érdekel?

Valami mást csinálnál ezek helyett?


Miért nem tudsz kitartani?

2012. jan. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 mmT ***** válasza:

[link]


Kisfiam, kapd össze magad. olvasgass egy nagy adag "praktikát" ebben a javasolt könyvben.Ha tényleg megfogadsz 1-2-jónéhány tippet, nem tudom elképzelni, h ne sikerüljön változnod.

Hajrá!

2012. jan. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!