Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Biológiailag maximum mennyi...

Biológiailag maximum mennyi ideig lehetséges szerelmesnek lenni?

Figyelt kérdés
Sajnos teljesen reménytelen ügy, és nagyon szeretnék végre kigyógyulni belőle, de nem megy. Meddig kell várnom legrosszabb esetben?
2012. jan. 10. 18:30
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Egy kutya sokat tud segíteni, elviszik a fájdalmat stb. Amúgy meg bele lehet szeretni.
2012. jan. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Max. 4 vagy 5 év állítólag, de jellemzőbb a 0,5-2 év.


A kigyógyulást nagyon felgyorsítja, ha becsajozol.

2012. jan. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
64%
Ameddig nem jön valaki más. Vagy ha nem tartjátok a kapcsolatot és nem is hallasz róla túl sokat. Nekem így könnyebben ment, mint amikor minden nap találkoztam a sráccal, aztán megszakadt végleg a kapcsolatunk és kiábrándultam belőle. Kb. 1 évig voltam szerelmes belé, nem történt köztünk semmi konkrét, de úgy számíthattunk egymásra, mintha együtt lettünk volna. Mindenki azt hitte, hogy ő a barátom, de közben mi azt állítottuk, hogy csak legjobb barátok vagyunk. Közös barátainknak mondta párszor, hogy összejönne velem, de végül is nem lett belőle semmi. Mikor megszakadt a kapcsolatunk még kb. 2 hónapig gyötrődtem, aztán úgy ahogy túltettem magam rajta. Még mindig szeretem őt, és mindig is szeretni fogom, de már nem úgy mint régen. Lehet, hogy mert 1. szerelem volt, és azt sose felejti el az ember, de lehet, hogy azért, mert olyan erősen kötődtem hozzá érzelmileg. Arra szerintem ne számíts, hogy teljesen el fogod felejteni, de ha szerencséd van, hamar menni fog a "gyógyulás". Amúgy mióta szereted őt?
2012. jan. 10. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

22:53-es: amióta először megláttam (kb. 3 és fél éve).

Egyébként köszönöm szépen a válaszokat.

2012. jan. 11. 22:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!