Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek a szüleim folyton...

Mutyuss kérdése:

Mit tegyek a szüleim folyton érzelmi zsarolnak?

Figyelt kérdés
úgy érzem egyedül vagyok a szüleim eltiltották a barátomat mert rosszul tanulok nem tudok nélküle élni akár mit csinálok ami nem tetszik nekik egyből eltiltanak tőle. Folyton csak sírok barátaim nincsenek nincs kivel beszélnem és félek h emiatt elveszítem a szerelmemet mert unja már a sok tiltást
2012. jan. 10. 22:59
 1/5 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2012. jan. 10. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"úgy érzem egyedül vagyok a szüleim eltiltották a barátomat mert rosszul tanulok nem tudok nélküle élni"


A "nem tudok nélküle élni" egy B kategóriás hollywoodi filmekben használt frázis, semmi több.


Ha rosszul tanulsz, és ezért tiltják tőled a szüleid a barátodat, akkor aggódnak érted. Gondolom, lehetsz max. 16 éves. Fontosabb a jövőd, mint valami gyermeteg "szerelmi" kaland.


Persze ezt a te korodban nehéz megérteni, ezért nem vagy könnyű helyzetben. Ha jobban tanulnál, akkor a szüleidet is meg tudnád győzni, hogy ez a románc nem káros a jövődre nézve. De ha nem megy a tanulás, mert eltereli a figyelmedet a "szerelmed", akkor be kell látnod, hogy nekik van igazuk.

2012. jan. 10. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
17 éves vagyok.Még nem volt a barátom eddig is nehezen tanultam és akkor a barátaimtól tiltottak el,most megyek át félév után szakmunkásba mert,nem szertnék megbukni.. bebizonyítom h ott sikerülni fog a tanulás de nem hiszik el... csak a testvéreim a tökéletesek..
2012. jan. 11. 13:57
 4/5 anonim ***** válasza:
Nehéz helyzet, sztem hiába hadakozol nem old meg semmit, inkább játszanod kéne az agyad, segíts sokat a házimunkában, beszélgess sokat, éreztesd mennyire szereted őket de ne túl feltűnően csak apránként h lássák felnőttél és nem gyerekesen gondolkozol. Én így csináltam pedig nálam sokkal brutálisabb volt a helyzet
2012. jan. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi:)
2012. jan. 13. 16:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!