Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért szorongok folyton?

Miért szorongok folyton?

Figyelt kérdés
33éves vagyok,és kb 18éves korom óta szorongok.Félek rettenetesen a betegségektől,a haláltól.Voltam én már mindenféle dokinál,szedtem,szedek is gyógyszert rá,de nálam ez állandósulni látszik.Azt érzem,hogy én már nem is fogok változni.Ha fáj valami,rögtön azon agyalok,hogy halálos beteg vagyok.Ha lekötöm magam,akkor is,közben is képes vagyok erre koncentrálni.Nem találom a megoldást,miért lettem ilyen,és mivel tudnám jobbá tenni az életemet,hogy ne szorongjak ennyire folyton.
2011. aug. 21. 12:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Pszichológusnál is jártál?
2011. aug. 21. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Menj el pszichiáterhez. Ő majd eldönti, mire van szükséged. Nem szabad így élni, állandó szorongással.
2011. aug. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen voltam.Mindenhol.Gyógyszert is kipróbáltam több fajtát,és semmi.Ugyanúgy jár bennem folyton a félelem.Most épp megint!egy újabb gyógyszert kaptam.Ezen sem érzem,hogy könnyítene rajtam.Egy pár példa az idáig szedett gyógyszereimből:xanax,xanax sr,cipralex.
2011. aug. 21. 23:37
 4/4 legyen kaktusz válasza:

Üdv !


ÚGy gondolom ezen a vonalon elindulhatsz

http://www.youtube.com/watch?v=DIRMYb4ZVxY

azt tanácsolom nézd végig a videókat , remélem tudtam segíteni :)

2012. nov. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!