Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy küzdjem le az öngyilkossá...

Hogy küzdjem le az öngyilkosság utáni vágyat?

Figyelt kérdés
Ki szeretnék tartani legalább addig, amíg a szüleim élnek, de egyre elviselhetetlenebb minden. Mit csináljak? :S
2012. jan. 11. 20:51
1 2 3
 1/28 anonim válasza:
/facepalm
2012. jan. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
meditálj/pszhiológus/környezetváltozás/kirándulj
2012. jan. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim válasza:
0% hogy komolyan gondolod de nicetry
2012. jan. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:

[link]

nézd meg ezt az oldalt, és nem fog eszedbe jutni az öngyilkosság többé

2012. jan. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:

"Egy stabil párkapcsolat sokat tud segíteni"..ezt mondta nekem anno egy pszichológus.

Sportolj, olvass, hallgass csak vidám zenéket vagy keress valami új hobbit, hogy lekösse a figyelmedet:)20l

2012. jan. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=WmMenUD0pf8&feature=related


Nézd csak meg őt, ő ad erőt másoknak.

2012. jan. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
50%

Jajjj muszály minden ilyen jellegű kérdéshez belinkelni ezt az alakot? Ki nem látta még..

Attól, hogy ő kéz meg láb nélkül is húdeboldognk mutatja magát, ne higgye senki, hogy ő is mindig olyan derűs, neki is biztos vannak, voltak holtpontjai az életében.

Amikor mélyebben benn voltam a depresszióban, akkor láttam ezt a srácot, jó elgondolkoztam rajta, de attól még nem lett könnyebb az életem.

2012. jan. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:

Tudod azt gondolom, hogy egy értékes életet nem szabad eldobni, még akkor sem ha most nehéz. Hidd el, minden elmúlik a jó is és a rossz is.


Hogy küzd le, itt van nem sokára a tavasz, menj el futni, az pörgeti a hormonháztartást és arra a napra jó kedved lesz. Keress rá a kezdő futók honlapjára.

2012. jan. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
A rossz nagyon nem akar elmúlni :S már nagyon nagyon régóta sajnos
2012. jan. 11. 21:57
 10/28 anonim ***** válasza:
59%

Szia. ez a kérdésed nem rossz.

Mit tudsz a halálról, hogy vágysz oda?

Ott jobb lesz? Tán jártál ott?

Boncmesterként dolgoztam, sokat tudok a halálról.

Kis ízelítő.

Mondjuk, te meghalsz öngyilkosságban.Amilyen mentél át a másvilágra, olyan testhelyzetben áll be a hullamerevséged.

Valaki megtalál, sikít visít, rendőrt hív, mentők, majd a hullaszállítók. Megfognak, kimozgatnak, ha csak nem állatok mennek ki és eltörik a végtagjaid, hogy be tudjanak zsákolni,azt pathologia. Ott 24 órát minimum 4 fokon eltöltesz, vagy többet várva az igazságügyi boncorvost. Megérkezik előhúz, boncasztalra tesz, levetkőztet, megméri a hosszúságod, külsérelmi gyomokat, szikét ragad és elkezd rajtad dolgozni. Fej, fültől fülig, a fejed búbján keresztül felvágja a fejbőröd, és felejti, a hátsó felét a tarkód alá gyűri,aztán a szemedig lefejti és az arcodra húzza. Koponyacsontod látszik, majd körbefűrészeli és kiveszi az agyad és kb 3-4mm-es szeletekre vágja, majd félreteszi.

Ezt követően, Y alakban felvág egész a szeméremcsontig, felnyit és az összes szervedet kiveszi(nyelv,gége,tüdő,szív,hasnyálmirigy,máj,gyomor,vékony-vastagbél,lép,vesék,kismedencei szervek)az összes szerved felvágja, metszeteket készít citológiának és az összes szerved a hasüregedbe dobálja,az agyad helyére rongylabda kerül és a fejbőrt vissza hajtva összevarr. Jöhet az öltöztetés. Majd temetésre elő vagy készítve, jön a hulláskocsi amiben már utaztál, beletesznek a koporsóba. ravatalba visznek. még egyszer megnéznek kiknek fontos voltál, aztán rád teszik a koporsó fedelét. A kiásott 2m-es gödörbe leeresztenek,lent vagy már a földet kell rád visszalapátolni, közben a koporsó beszakad és telemegy a fejed földel, kissé szétnyomva téged. Pár koszorú egy ima és ennyi voltál.

Szóval jó sok embernek adsz munkát a felelőtlen döntéseddel, és egy csomó mindenkinek okozol fájdalmat, sebaj. Önző vagy, de javadra válik, hogy a munkaerőpiacon munkahelyet biztosítasz. Gratula hozzá! (ne így kampányolj)

2012. jan. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!