Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Elrontottam az életem, mostmár...

Elrontottam az életem, mostmár az öngyilkosság megengedett nem?

Figyelt kérdés

Nagyon egyszerű a dolog:Pár osztálytársammal egy buli után egy közepes méretű petárdát terveztünk robbantani. Az elején nem gyulladt be mert egy rossz gyújtó volt nálunk(egyikünk se dohányzik). Az egyik ember bement a boltba és vett gyufát,majd a bolt előtt az a hülye meggyújtotta és eldobta. Elég nagyon szólt,bárcsak,BÁRCSAK besült volna,de nem tette.


Utána szaladtunk egy kicsit majd sétáltunk haza.

A távolban szirénát hallottunk.Biztos,hogy a rendőrséget hívták ki.

Biztosan láttak minket,elkapnak és megbüntetnek.

Tudom,én csesztem el,az idő kerekét hatszor visszapörgetném,hogy ne lennék ott de késő bánat eb gondolat nemde?

Egy bírságot a szüleim nem bírnának ki és a suliba is biztos lenne zűr belőle(az iskola melletti boltnál volt az eset.)

Emberek ugye az ilyen esetbe már megengedett az öngyilkosság?

Én ezt nem bírnám ki,biztosan elkapnak,a rendőrség biztosan nyomoz,én már ezt az éjszakát se birom ki.

Véget kell vetnem ennek,mert ezt nagyon szépen elcsesztem.

Nem is tudom,hogy ez kérdés-e vagy se,már nem tudok semmit!

Meg fogok halni vagy e miatt,vagy a saját kezem által....

Nem tudom mit tegyek...


2011. dec. 15. 19:28
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%

Ez most vmi vicc? Még ha embert öltél volna...

Basz.ki, egy petárda volt. Nem lett senkinek semmi baja szerencsére és tanultál az esetből.

A rendőrség lehet nyomoz kicsit, de egyrészt úgy sem tudják meg ki volt, másrészt magasról szarni fognak rá.

2011. dec. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 bánomisén ***** válasza:
100%
Találj ki valami jobb ürügyet az öngyilkosságra, aztán írj ki egy új kérdést. Majd akkor lebeszélünk.
2011. dec. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:

Biztos bemennek a lakótelepre és kihalgatják az összes szamtanut.Tudnák fogják az arcom,fel fognak ismerni és akkor nekem végem! Vagy a gettóbe kerülök,vagy véget vetek ennek.

Ha te is azt éreznéd amit én,nem viccnek gondolnád!

2011. dec. 15. 19:36
 4/26 anonim ***** válasza:
100%

Máskor ne csinálj ilyet.

Ehhez - hogy máskor jobb legyél-, felelősségteljesen gondolkodó, értelmes ember - ehhez sajnos élni kell.

*

A rendőrség nagy, gonosz gazembereket nem tud néha megtalálni, sajnos. Ami nem azt jelenti persze, hogy azoknak a tettükért nem lesz büntetés, csak arra utalok, hogy nem ezzel foglalkoznak a rendőrségen.

Minden- MINDEN tettünknek MINDIG van következménye.

Ez törvény. Nincs kivétel.

Legyél felelősségteljesen gondolkodó, és nehéz, de jó lesz az életed.

2011. dec. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
te dobtad el? Más? Ez sem midegy, de max mennyit kaphatnál? 30-60 ezer ft? Ember, egy ilyen miatt nem lehet kinyírni magad, mondjuk más miatt sem érdemes. Megaztán ki bizonyízaná, hogy ti voltatok? Kisbolt? Lehet kamera sincs. Ne parázz ennyire, de egyet tanulj meg. A tetteinkért felelőséggel tartozunk.
2011. dec. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
Senkit nem fog érdekelni ez az eset megnyugodhatsz.
2011. dec. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Mondom, hogy a rendőrség magasról szarni fog az egészre. Szted ilyenre pazarolják az idejük?
2011. dec. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
nyugodjál már meg, nem lesz semmi bajod belőle!! de ha ennyire öngyilkos akarsz lenni, akkor hajrá, nem tartalak vissza.
2011. dec. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
Ez az eset arra jó volt, hogy tanulj belőle, és máskor ne vegyél részt ilyen hülyeségben. Ennél többet nem érdemes rágódni rajta.
2011. dec. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
De volt sziréna is meg minden,akkor mégis mi a francért mentek ki,ha eleve úgy vannak hozzá,hogy leszarják? Szirénáztak,vagyis siettek oda,biztos látott minket valaki. Akkor szarták volna le ha nem is jönnek ki egyből utána pár percel.
2011. dec. 15. 19:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!