Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ti hogy viselitek, ha nem...

Ti hogy viselitek, ha nem válaszolnak?

Figyelt kérdés

Nem tudom, jó helyre írom. Arra gondolok, hogy irok barátnak, barátnőnek és szimplán nem válaszol. Dolgoztam egy helyen 3 hónapot, majd kiraktak, beirtam nemrég a mellettem ülőnek, hogy vettek már fel valakit a helyemre, de 4 hónapja nem válaszol, pedig látom hogy lájkol dolgokat stb.

Ezeket a dolgokat csak az én lelkivilágom nem tudja elviselni?


2012. jan. 16. 13:36
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha barát/barátnő nem válaszol, fogom a telefont és felhívom, megkérdezem, él-e még és miért nem válaszolt. Baja van-e velem vagy esetleg magával, és amiatt nem ír, vagy pusztán utál írni vagy el van havazva.


Exkollégának ilyen kérdésre én sem válaszolnék, semmi köze hozzá, nem dolgozik már ott. Hacsak nem vagyunk barátok, mert bár akkor sem tartoznak rá a cég ügyei, de válaszolnék neki. De akkor meg lásd fent.

2012. jan. 16. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
"Exkollégának ilyen kérdésre én sem válaszolnék, semmi köze hozzá, nem dolgozik már ott" najó dehát emberek se vagyunk?
2012. jan. 16. 13:47
 3/5 anonim ***** válasza:
55%
Ez a kérdés most................Nem jött jól. Nem tudom elviselni, olyan embertől akit a legjobban szeretek. Ha csak szimpla haver nem ír vissza, az nem zavar, de ha olyan, aki nekem a legfontosabb...Az...Az szörnyű érzés.
2012. jan. 16. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
De, emberek vagyunk. Pont ezért tiszteletben tartjuk, ha egy másik nem akar velünk kommunikálni, barátkozni, levelezni.
2012. jan. 16. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Persze, hogy megvisel, ha nem válaszolnak, de attól függ, hogy ki.

Szerintem is próbálj arra gondolni, hogy ki volt neked ez az ex-kolleganő, akivel 3 hónapig dolgoztatok?

Én szorosabb barátságnál is megtapasztaltam milyen, ha a másik fél egy "csapat tagja", ahonnan én eljöttem, így ő is úgy érzi nem sikk velem szóba állni sem. (És jelzem nem szektáról van szó, hanem kb. ilyen munkahely szintű dolog.) Szóval én simán el tudom képzelni, ha az illető szereti a melóhelyét, inkább azt "védi", minthogy téged tájékoztasson.

2012. jan. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!