Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért van ez? Nem tudok...

Miért van ez? Nem tudok bizalommal lenni semmi és senki iránt és még egyéb gondok. (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Szóval egy ideje már nem tudok senki iránt bizalmat táplálni utálok olyan dolgokról beszélni amik kicsit személyesebbek inkább olyan dolgokat mondok ami nem igaz.

Másik problémáim közé tartozik még az, hogy nem merek vagy nem is tudom hogy fejezzem ezt ki szóval nem szeretek beszélgetni olyan emberrel akit nem ismerek jól.. még interneten se, ha telefonálni kell valakinek az előtt is 10 percet tétovázok, hogy mit is mondjak meg tiszta ideg vagyok..Akiket ismerek jó ideje azokkal nincs ilyen probléma tudok beszélgetni csak nem bizalmas dolgokról.. emiatt a barátnőszerzésben is akad nem is egy probléma sokszor csaj szólít le vagy kéri el számom de ha hív inkább nem veszem fel és hagyom veszni csak nehogy valamit elrontsak vagy rossz helyzetbe kerüljek pedig nagyon szeretnék barátnőt amire lenne is esély úgy látszik de egyszerűen mikor ott vagyok, hogy tenni kéne valamit inkább nem teszem.. mondhatni félek a kapcsolat teremtéstől.. elég ideges , indulatos, agresszív vagyok, könnyen felkapom vizet mindenen legkisebb dolgon is. És sajnos filmekbe is szeretem az agresszivitás és az erőszakot.. És érzelmeimet se tudom igazán kimutatni ezt sokan mondják de egyszerűen nem megy, mondták már hogy menjek pszichológushoz de neki se tudnák beszélni problémáimról, képtelen vagyok rá.

17 éves vagyok amúgy. Mi okozhatja ezt? Komolyan kezdem elhinni , hogy valami baj van velem..

(Létszíves ne írjátok hogy hülye vagyok meg hasonlók azt tartsátok meg magatoknak inkább)

Előre köszönöm a válaszokat!


2009. máj. 28. 16:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem vagy hülye,de inkább menj el pszichológushoz hátha tud segíteni,de persze nem ez az egyetlen mód. Feszültséglevezetéshez javasolnám a futást vagy valamilyen más sportot.Egyébként miért vagy agresszív , mi az oka?
2009. máj. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Azért mert bizalmatlan vagy másokkal nem feltétlen veled van baj, egyszerűen nem hitelesek a szemedben a barátaid, nem tartod érdemesnek őket arra, hogy elmond a belső problémáid-gondolataid. Én is igy vagyok ezzel. Néha nehéz, vannak rosszabb napok, de meg kell tanulni egyedül is élni. A barátnő szerzéssel is igy vagyok, amikor végre van valami nem merek lépni mert nem akarok visszautasítást. Majd kinövöd ezeket.
2009. jún. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!