Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek, min változtassak?

Mit tegyek, min változtassak?

Figyelt kérdés

lassan egy éve az életem rémálom!

nincsenek barátaim, csak egy aki miatt rémálom lett az életem

mindenkit eltaszítottam magamtól

az a nagy szó ha eltelik úgy három nap ha nem bőgöm el magam, nem borulok ki, nem lesz dührohamom

állandóan ideges vagyok, stresszes és nagyon rossz

lefogytam teljesen, amúgy is vékony voltam mondjuk ez most nem érdekel de mégis

RÉMÁLOM nem bírom már sokáig...

csak azért nem nyúlok drogokhoz mert lehetetlen szerezni ááááááááá

hogy öngyilkos mért nem lettem még nemtudom. minek élni úgyis meghalunk, meg úgyse teljesülnek az álmok

de már istenem egy éve csak szenvedek.. utálom az embereket ők is engem..

najó.. akinek van kedve írjon most kicsit lenyugodtam, beszélgetni szeretnék valakikkel :(


2011. júl. 26. 22:59
 1/7 A kérdező kommentje:
jó a kérdés címe nem illik a leíráshoz :\ ez van
2011. júl. 26. 23:04
 2/7 anonim ***** válasza:
Történt esetleg valami, ami megváltoztatott mindent? Azt mondod, hogy kb 1 éve fordultak rosszra a dolgok, azelőtt jobban kijöttél az emberekkel? Drogokra vagy öngyilkosságra meg csak ne is gondolj azok nem oldanak meg semmit, ne menekülj, nézz szembe a dolgokkal, értékes ember vagy te is, mint bárki más. Biztosan van megoldás! Minden jóra fordulhat csak meg kell találni a kiinduló problémát, mert az, hogy nem jössz ki az emberekkel az már egy korábbi probléma eredménye lehet.
2011. júl. 26. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

egészen általános iskolás korom óta rémálom az életem, én voltam az a kis béna akit folyton basztatni kell.

apám iszik, egyre a "zúzós" veszekedések itthon anyám is nehezen bírja


egy éve szakítottam életem első és utolsó bnőjével hát ez amolyan hab volt a tortán, de igen, akkor kezdődött az igazi rémálom. de igen, ő az egyetlen barátom akkor is

ördögi kör nemlehet kiszállni

2011. júl. 26. 23:29
 4/7 anonim ***** válasza:
Erről élőszóban nem szoktál senkivel sem beszélni? Biztos van valami erősséged arra kellene alapozni szerintem az emberekkel való viszonyt. Gondolom voltak barátaid, és ha jó barátok voltak akkor el kéne kezdened kibékülni az emberekkel szépen lassan visszaszokni a társaságba. Ha suliba jársz még akkor az jó környezet lehet erre. Bnőd meg még lesz biztos csak akkor tényleg, ahogy írtad változtatnod kell a hozzáállásodon, az emberek mind különbözőek van sok hülyeségük, de van sok jó tulajdonságuk is csak türelem kell, nem szabad az elején feladni és azt mondani, hogy mindenki egy bunkó f.sz. Ha meg ideges vagy akkor hallgass olyan zenét, ami megnyugtat,de ne olyat amitől a legvidámabb embernek is elmegy az életkedve.
2011. júl. 26. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Micsoda ismerős érzés. Annyi szerencsém volt, hogy mindig kitartó voltam, és mindig azon voltam, hogy jobb legyen. Az más dolog hogy éveken át fogalmam sem volt róla mit csináljak, hogy jobb legyen. Már írta egy előző válaszoló is, hogy a drogot és az öngyilkosságot felejtsd el. Hát, először a múltadat kell rendezni magadban. Sokan rádszálltak, mert te voltál a "kis béna". Még most is sokan kötnek beléd? Én ezzel sose foglalkoztam. Akik ezt csinálták azok pont olyan utolsó alja élőlények voltak a szememben, hogy nem érdekeltek. Én mindig fejlesztettem magam, minden téren. Tudtam, hogy többet tudok náluk, csak röhögni tudtam rajtuk. Nem tudom te milyen vagy. De fejleszd magad. A legtöbb ember csak "tömegember". Egyik másiknak mintha klónja lenne. Ismerd meg magad, légy önmagad, fejleszd magad amiben jó vagy. Ez azért is jó mert önbizalmat ad. Hidd el utána nem fognak érdekelni ezek. Veszekedések, apád iszik. Velem is volt hasonló. Bár megint nem tudom milyen súlyosságúak ezek nálad. De nálam a "nevelőapám" ivott, anyámat kikészítette idegileg, és engem is sokszor sikerült neki. Pontosan nem tudom milyen az apád. De szállj szembe vele, ha anyád nem teszi. Már csak érte is. Nem szabad hagyni, hogy családodat bárki is terrorizálja. Szállj szembe vele. Az ilyenek kihasználják, ha valaki hagyja magát. Élvezetet nyújt neki ha van szabad préda akin kiélhetik magukat. Persze először beszélj vele... Ha nem hat semmid akkor ne hagyd magad. Akár anyáddal közösen szólj rá, minél durvábban lép fel annál durvábban kell neked is. Ha ő csak ordít, akkor te is csak beszélj. És így tovább, ha érted mire gondolok... Barátnő, miatt meg felesleges, stresszelni magad. Nem 40 éves vagy és nem 20 évet voltál vele együtt, hogy akkor arra gondolj nem találsz újat. Utálod az embereket. Előbb leírtam mit kéne csinálnod. Utána a legtöbb nem is fog érdekelni. Persze nem tudom mit utálsz az emberekben. De vannak olyan emberek akik nem olyanok mint akiket utálsz. Próbálj keresni hozzád hasonlókat. Azokkal már csak jobban kijönnél... És általában ah találsz egy olyan embert aki hozzá hasonló annak valószínűleg van 1-2 olyan ismerőse aki hozzá hasonló,etc... Lenyugvásra meg a meditációt tudom ajánlani. Amiket írtam azok csak a kiváltó okokat szüntetik meg. A meditáció helyrerakja a lelkivilágod, feloldja a feszültséget, és még nagyon sok mindenre jó...

A mozgás, a több szabad levegőn (lehetőleg természetben, nem egy gettóban) töltött idő is jót tesz.

Zenét meg mindegy milyet hallgatsz. Ami tetszik valami oknál fogva az úgy is olyan ami jól esik a lelkednek, mert tetszik. Amikor depressziós voltam semmivel, se volt jobb ha boldog zenéket hallgattam. Sőt csak felidegesített...

2011. júl. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Előző nagyon szimpi !:) Elismerésem az életfelfogásodhoz!
2011. júl. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Tényleg?

Köszönöm:)

2011. júl. 28. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!