Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Depressziós vagyok! (? )

Depressziós vagyok! (? )

Figyelt kérdés

Fiatal vagyok de sok mindent megtudtam ennyi idő alatt az életről...

Az egész egy rossz családi kapcs. miatt kezdődött ami miatt kiskoromban visszahúzódó voltam...úgy érzem most sincsenek igazi barátaim,bár sosem voltak...

Elegem van az élet szharságaiból,mint ezekből!!

-mindenki csak hátbadöf

-diplomások manapság a wc-t pucolják

-csak akkor leszel valaki ha mindenkit tárgyként használsz

-hogy azért találnak furcsának mert nem beszélsz sokat

-hogy egy kib@szott barátom sincs akivel meg tudnám beszélni ezeket,attól pedig idegenkedek,hogy ilyen dolgokról szemtől szembe beszéljek valakivel

-ahogy az emberek bánnak másokkal

-ahogy egymást megalázzák


IM SO DAMN SICK :(


F*CK THA WORLD!!


Nem tudom mit kellene tegyek...nyírjam ki magam?

Úgysem szeret senki...


http://www.youtube.com/watch?v=MimKBObMLaA


15/F


2012. jan. 26. 20:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

ja, ha ilyen trágya zenmét hallgatsz, ilyen mocsok képet nézegetsz -akkor ilyen gondolataid lesznek.

Eléggé tévesek. Rögtön az első, meg a többi is.

2012. jan. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Elindítottam a zenét, de egy másodperc után le is állítottam. Félelmembe, nehogy már én is depresszióba essek.Aztán úgy leszünk itt mi ketten, mint a közmondásba:"vak vezet világtalant." Ne úgy lásd a világot, mint ami tele van ocsmánysággal, hanem inkább úgy, mint amit érdemes megtisztogatni. Ne foglalkozz azzal, hogy ki kit döf hátba. Te te vagy. Egyszeri és megismételhetetlen. Függetlenül attól, hogy ki mit gondol rólad, és függetlenül attól, hogy hány barátod van, vagy van-e egyáltalán. Te csak ne támadj hátba senkit, te csak ne örülj más nyomorúságának, te ha eddig nem beszéltél sokat ezután se beszélj sokat, te ne alázz meg senkit, te bánj mindenkivel úgy, ahogy azt magadhoz méltónak tartod. Mert a világban -ha már minden kötél szakad-egyetlen kapaszkodó mindig marad. A saját jóságod. Ölellek szeretettel.
2012. jan. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Hallgassátok meg:) szeretettel ajánlom a http://www.youtube.com/watch?v=iAHbtRXBdNs
2012. jan. 26. 20:41
 4/12 anonim ***** válasza:

Nincs fölösleges ember, mindenki jó valamire, ha másra nem elrettentő példára.

Félretéve a viccet: ha van időd, fordíts gondot egy kutyára, ha nincs saját, menhelyit is lehet sétáltatni, látogatni, kapcsolatot tartani vele, minden költség és kötelezettség nélkül. Most ne magaddal foglalkozz, hanem egy másik élőlénnyel.

2012. jan. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Áhw kösz ezzel előrébb vagyok
2012. jan. 26. 20:48
 6/12 A kérdező kommentje:
U.I: rohadtul nem :')
2012. jan. 26. 20:51
 7/12 A kérdező kommentje:
Tudjátok most is reszketek az idegtől :)
2012. jan. 26. 20:58
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem depressziós vagy, hanem csupán egy a sok ezer unatkozó tiniből.
2012. jan. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Vedd sorra, mi a feladatod, mi dolgod van a világban? Tamási Áronnal szólva: valahol otthon legyünk benne.


Valami fizikai tevékenységet kellene csinálnod, amivel 3 óra alatt kész lehetsz, és sikerélményt nyújt. Pl.: rendrakás, takarítás, kajakészítés, segítés a szomszédnak stb.

Ez a sok agyalás és önsajnálat sürgősen abbahagyandó.

Írd meg kérlek, hogy mit csináltál.

2012. jan. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 pókhalálebédfagyi ***** válasza:
Tapasztalatból mondom: el fog múlni.
2012. jan. 27. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!